bugün

ilk başlarda kadınlar hamamına girmiş erkek çocuğu gibi utangaç olan elemandı, sonradan fena gaza geldi reis.
Delikanlı adamdı.
Semih reisin garsonu.
Küçük dev adam. Yan yan yürürdü. Keçi sakalı vardı. Evet.
Herkese meydan okuyan adam.
(bkz: sadık gültekin) 'in oğlu olan ergenius.
küçük enişte. can sıkıntısından izlerdim.

işsiz değilim.
acunun bu kurmaca yarışmamsısınıda seyreden saplamalar olduğunu bize göstermiştir.
anlamaya çalışılan lakin bir türlü anlaşılamayandır. zamanla ve kısa bir eğitim ile o da çözülür.
rüyanızda mı gördünüz dedirten.

semihin yancısıydı. son 2 hafta artistliklere büründü. ama kendini kurtaramadı tabiki elendi.
kendisini yeniden bir ütopya yarışması yapılırsa görmek istediğimiz yarışmacı.
bugün yüksek ihtimal elenecek olan yarışmaci. duyumlara göre babasının zenginliği sayesinde buralara kadar gelmiş. ama artik diğer 4 yarışmaci karşısında babasida yetersiz kalir muhtemelen ve gider.
tam bir süzme tip. ne tip adam lan bu kameralar var diye kasılmaktan bayılacak. evet.
Davasından vazgeçen bir dönektir kendisi. Semih'in yolundan sapmıştır. Yatacak yerin yok. Seni başkan yaptırmayacağız.
Edit: kusura bakmayın şu sıra siyasetin dozunu fazla kaçırınca haliyle.
Ah ego boy yaktın kendini be.
Semihten sonra desteklediğim kişi idi, murat kansızının oyununa geldi semih, itekledi kurreylen bunu. Bak gözlerim doldu yine. Altar sende çok ileri gittin toplantıya gelmemeler falan çok ayıp. Bile bile, pisi pisine eleyecen kendini. Geçmiş olsun.
ERKEKSi OLMADIĞI DOĞRU FiZiKEN.

AMA HAL HARKET VE DAVRANIŞLARI ADAM GiBi...

MURAT VE SEMiH DAHA ERKEKSi ALLAH iÇiN!!

(bkz: GAY OLSAK NE SEViŞiRDiK REiS)
Semihin seni yollarım diye tehtidler savurduğu genç yarışmacı en kısa zamanda gitmesi dileğimle çünkü çok ego yaptı.
bu çocuk ezik felan değil. yapısı gereği öyle gözüküyor. tam evlenilecek erkek. anne babası da saygı değer insanlar.
Yarışmanın en ezik karakteri. izlerken hareketlerinden utanıyorum açıkçası. Ama aslında iyi birine benziyor yarışmadakiler onu bu şekilde davranmaya zorladı.
benim de favorim semih idi. ancak son zamanlardaki tutum hal ve davranışları nedeniyle ve geçmişten beri gelen sempatim ile şuanki favorim altar. şimdiye kadar stratejilerini takdir ile karşıladığım semih'in stratejisi kendi kurri ve altar hesabına çok yanlış. burada tek karlı murat. semih neden murat a bu kanalize oldu anlamadım. geçen Murat, Semih'e; "çoluğu çocuğu emanet eder seninle savaşa bile giderim reis" dedi. bu çok basit bir ara gazıydı. semih bunları yiyor ya da yemiş gibi yapıyor şu sırlar. her neyse. ama yanlış yapıyor. (bkz: gay olsak ne sevişirdik reis)
yarışmayı semih kazanır dağılabilirsiniz. şu an karşı grupta olanlardan serkan, bahadır ve bireyselim diyen meral i elemiş adam. tekrar eler. tek rakibi tuncay. finale tuncay ve semih yakışır.
yarışmanın bir yerinde "ben yalnızların sesiyim" demiş güldürmüş ütopyalı.
bence karekterli bir çocuk. semih Murat'ın oyunlarına geldi. kısa vadede Murat elenir..uzun vadede ise Semih..
altar finale gider.
amk ütopya diye bi program var, altar adlı bi yarışmacı var, en acısı da bunu izleyenler var.

çoluğum çocuğum olursa sizin öğrenciniz falan olur diye evlenmiyorum amına koyim!
isyankar deli yürek ama o da elenecek.
Günde 30 saat algı operasyonu , kardeşini sattin Semih, yazıklar olsun, eyv.. Gibi cümlelerle mağdur edebiyatı yapan yarışmacı ...
Time to say goodbye.