bugün

koskoca çukurova üniversitesinde ikinci yılım olmasına rağmen bir tane tek rast geldiğim kızdır * * ilk geldikleri günleri hatırlıyorum şimdiki halleriyle karşılaştırıyorum beğendiremiyorum *.
(bkz: tuik)
icinde bulundugum popülasyon mevcududur. sebebine gelirsek; kocum ailemin yanındayken daha rahattım en yakın erkek arkadasımın evine rahat rahat girip cıkardım mevzu buysa sayet. gelelim bugune ben burda abimle cogu kimsenin yasayamayacagı mukemmel bir deneyim yasıyorum. aynı sehirde,abiyle üniversite okumanın rahatlıgı paha bicilemez. ne paran bitiyor ne basın derde giriyor. öte yandan pek sevgili abin seni okula bıraktıgında seni rakip gören salak kızlar hakkında oha lan arabalı sevgili bulmus kendine ne cabuk bak bak cokta yakısıklı haa deyiveriyorlar egleniyorsun bir guzel.ayrıca var mıdır abi gibisi bir kız kardes icin? korur-kollar,arada kızar cook kızar ama nefesi hep orda bir yerdedir,eve geldiginde ya evdedir acıktım der,mutfaga kosarsın hemen ya da arar ben gelmeyecegim der o evde olmayınca rahat uyuyamazsın bile ama ona belli bile etmezsin o eglensin,ici rahat olsun diye.. iste boyle.
nüfus artışı ile doğru orantıda artan hatta onu bile geçen kız sayısıdır.
6 'dır.
insanın kişiliği ile alakalı bir sayıdır. kişiye ve zamana göre değişebilmektedir.
sayısının bir önemi yoktur, oran ver arkadaşım.
yoldan çıkma noktasını kızları okutmayalım noktasına bağlayan çok adam var. ayrıca yol dedikleri de , konu ensar olunca bi kereden bişey olmaz, muhabbetine dönderildiği için, bu adamların kaçının yolunun yol olduğunu öncelikle bir tartışmak gerektiğini düşünüyorum.
Yoldan çıkma işteş bir fiil olduğundan mütevellit; yoldan çıkmayan erkek sayısıyla aynıdır.
ailesinin yanında okuyan kızdır.
hava kararmadan eve döner.
geç kalınca baba gelir alır falan.

daha fazla yazamiciğim. şu köşede biraz ağlayıp gelcem. * * *

edit: ayrıca ben cidden anlayamıyorum ne biçim çevreleriniz var? benim arkadaşlarım gayet düzgün insanlardır mesela. ayrıca ne yoldan çıkması? gonya yolundayız işte.. alla alla..

edit 2: o bahsettiğim düzgün insanların aileleri burada değil tabi.
Cübbeli sözlük erkekleri tarafından az olduğu tahmin edilen sayı.

Üniversite hayatım boyunca yoldaydım. Üniversite bitince yoldan çıktım tam tersine. Hükmünüz nedir şimdi hocalarım?
Ben bir tane buldum da o da 5 yaş büyük. Hayattaki şansım işte bu kadar.
yoldan çıkmaktan ne anladığınızla ilgili değişebilecek sayıdır. sana göre sevgili edinmek, biriyle beraber olmak yoldan çıkmak, bana göre değil. " ahlak" zaten kadın bedenine hapsettiğiniz bir şey hiç değil.
%8- %10.
Benimdir. Melek gibiyim.. Belki de arabam yok diye cıkamadım yoldan bilinmezz.
3? 5? açıkçası çarşaflı gidenlerin bile bozulduğu bir yer üniversite. bozulduğu. evet.
bu başlığı açana söylüyorum, üniversite okuyan arkadaşlar seks manyağı değildir. orası ilim irfan yuvasıdır, akşamları evinde ders çalışıp ıhlamur ve çay tüketirler. temel yiyecekleri makarnadır. ilişmeyin artık.