bugün

aynen kanka, kizlar domala domala geziyormus. kayitta hemen 2 kiz seni alip goturuyormus...
annesi Üniversite de yüksek lisans yapmış yazarın açtığı başlıktır.
Yoksa nerden bilecek tüm bunları

(bkz: az adam olun olum)
kampüsün girişinde bacakları açık şekilde bekliyorlar merak etme sen...
genelleme yapmak yanlış olur. hazırlık sınıfında hiç bir kız kolay kolay vermez mesela. altınızda öyle audi falan yoksa.
film 3. sınıflarda kopar genelde.
şehir dışında okuyanlar için kısmen doğru olduğu söynebilir nerde yatıp kalktığına ne yiyip içtiğine karışan yok rahat bi yaşam olarak görüyolar sonra etiket oluyolar ve okul bitene kadar devam ediyorlar.
tamamen yalan olan önermedir. yıllar sonra dün gittim üniversiteye kimse vermedi amk. *
üniversiteyi kerhane sanan ergen fantezisi.
bu lafa inanıp lisansta olmadı yüksek lisansta olur diye ne gençler heder oldu. olsun akademisyen yetişiyor am uğruna...
yalandır efendim. hala göbeğime sarılıp uyuyorum.
parası olanlar için doğruluk payı olan önerme.
bu kafayla gidenlere iyi ayar verdikleri doğrudur.
kıçından başından efsane uyduran ergen liseli kişiliklerin neden üniversite sınavlarında sıfır çektiğinin kanıtıdır.

tespit sıçmaktır.
sözlük bok kokmaktadır.
Onlarca şehir efsanelerinden sadece biri. Bu efsanelerde hocalara kafa tutan da vardır, yılların prof'una laf çaktığını idda eden de.
kızlar her zaman veriyor, yeterki almasını bilen erkek ol.
anadoludan üniversite okuma amacıyla gelipte kızlar veriyomuş hedesiyle ona buna ''bi kere versene'' diyen kekoları görmemize vesile olan ossuruktan tayyare.
not bile vermiyorlar amk. Kuyruklu yalan.
(bkz: vay kahbeler vay)
anadolu'nun bağrından kopup üniversiteyi hasbel kader kazanmış her türk genci gibi ben de bu söze inanmıştım. okula kayıt yapılmış yurda geçilmişti.

havuz başında, üzerinde tayt tişört terlik bulunan bir genç kız görmüştüm. işte o an dedim kendi kendime. aradaki mesafeyi koruyarak:

-bi kere versene
dedim. henüz almak vermek fiillerini tam olarak kavradığım söylenemezdi. kız az orospu değilmiş:

-senin amına korum
dedi.

(bkz: koşarak uzaklaştım)
üniversitede kızlar teklif ediyor cümlesiyle özdeşleşen,bazen gerçek bazen yalan olan tatminkar cümledir
öyle bisey olsa bile ben almam lan. Birakin kizlarin da bi agirligi olsun. Aslolan ise, (bkz: genelevde bütün karıların vermesi). Herkese verme potansiyeli olan bi kizi birakin da abazanlar siksin, umrumda bile olmaz.
verirler efemdim... Vermekte serbest bir ülkeyiz. ilk derste öğretilir vereceksin, yoksa dışlanırsın okul bitmez... Tez hazırlamak gibi birşey vermeyen mezun sayılmaz.
tuttukları ders notlarını isteyin, genelde verirler...

yemek yapamadığınızı belirtip kendinizi acındırın, yemek isteyin, genelde verirler...

yanımda hiç para yok deyin, şöyle yüzünüz gözünüz düzgün olsun, cüzdanım evde kalmış deyin, para isteyin, genelde verirler...

amaaaaa,

ben abazayım deyin, seni önden arkadan artık nasıl denk gelirse öyle istiyorum deyin;
nah verirler...

kısaca, hangi durumda ne istediğinize bağlı olarak bu durum değişse de, genelde verirler.
bir kerhane çeşidi olarak; üniversite. peki!...
bunu söyleyen adamın ablası ile aynı üniversitede okumak.
(bkz: üniversitede kızlar teklif ediyormuş)