bugün

1. hayal ettiğiniz okulun resmini duvarınıza asın.
2. mutlaka iyi bir kalem alın ve sınava kadar onu kullanın.
3. karşı cinsten bir kanka yapın kendinize. kesinlikle çalışkan olmalı ki birbirinizi gaza getirirsiniz.
4. telefonunuza 5000 sms olayını yapmayın.
5. lys sınavına sadece ygs' den sonra çalışmayın.
6. fetocuların yayınlarından soru çözün.
morali yüksek tutmak gerekir

(bkz: bol sex)
beyin bedava
atıcaksın bütün bilgileri beynine olay bitecek. liseli olup sözlükte yazarlık yapmaya çalışıyorsan zaten senin şansın zor. bide aklında olsun üniversite kızlar teklif ediyor sana iyi bi motivasyon aracı olsun. *
sadece "şanstır" püf noktası. elinizden geleni yapıp şansınıza güvenmekten başka çare yok maalesef, çünkü bir gece önce hasta olmayacağınızın garantisi yoktur.

her sene müfredatın ve sınav sisteminin değişmesi de ayrı bir konu. bu dönemi atlatmış olmaktan dolayı çok mutluyum zira artık sınava götüreceğiniz suyu, şekeri, çikolatayı vs bile seçemiyorsunuz.*
(bkz: bir rahatlama aracı olarak seks) hem bedenen hem ruhen rahat gireceksin sınava.
önemli olan rahat olmak. telafisi olmayan bir şey değil. ama önce sözlüğü bırakmak gerek. boş zamanları değerlendirmek gerek. sonrası gelir zaten ;)
tek kaynaktan gidin. sadece bir yayın.
not:tıp okuyorum.
okunmuş şeker+okunmuş selpak.
boş boş konuşup ''sen sınav mınav kazanamazsın.'' diyen cahilleri sikine takmadan kendinden emin şekilde bol bol soru çözmek.
bugün sınava giriş biletini* almış olmak yeterlidir.
gerisi gelecektir efendim üniversite okuyan herkesin kazanabileceği bi' sınava* dönüşmüştür hayırlısı olsun.***
sınava giren şahsın yarış atı olduğunu unutmaması gereken durumdur.Unutur ise kaybeder, unutmaz ise seçilen kişilerden birisi olacak, okulu bitirecek ve işsiz kalacaktır.püf nokta, sınavı kazanmak için yarış atı olmak!
üniversite sınavına çalışmayı son seneye bırakmamaktır. konulara temelden hakim olmak gerekmektedir. mevzuya son sene duhul olmuş öğrenciler istediği kadar o dershane senin, bu etüd benim dolaşsın, bu sadece sağlam olmayan temelin üzerine bina dikmektir.
rahatlık arkadaşım, ben gecesinde erkek arkadaşımla konuşup, sabah da gazete okuyarak girdim.
aşk-ı memnu yorumlarına filan baktım, çay içtim, yan masadaki yakışıklıyla kesiştim.
egomu yükselttim ve hatta adım samuel 25 yaşım.
trignometri yi tamamen öğrenin bu konuyu anlarsanız geriye kalan konuların çok da basit olduğunu göreceksiniz.