bugün

bu oranlamayla üniversiteyi 8 yılda bitirir. evet.
yaptığım eylemdir. 2006 yılıydı. 3. kez hazırlanıyordum. zor olur. herkes gitmiştir arkadaşlarından. sen kötü olursun. inatlaşırsın. köpek gibi çalışıp kazanırsın.
allahın 3 hakkına inanandır. kendimden biliyorum çok yorucudur. ve süper bi gelişme beklemesin. gerizekalı olduğunu kabul etsin.
3.yılımda sınava girdim ve şu an bulunduğum yerdeyim.

Aslında benim değil de ailemin talebiydi.
Ama fevri davranmayıp beklediğim için memnunum açıkcası.

ki çevremde yine hayalleri uğruna bekleyenler var.

ve pişmanlık belirtisi görmedim henüz.
7. Senesinde olanları tanıdıktan sonra o kadar da ilginç gelmez.
Böyle birini tanıyorum, baya zor bir olay galiba.Hele hedef büyük ise.
zamaninda yaptığım aktivite öss de 2/3 başarı oranına sahibim. askerliği bu sene hayirlisiyla bi halledeyim de 3/4 yapacağım 2016 öss de swh.
ikinci sene bile yeterince bunaltmışken , 3. sene deneyen gençlerin psikolojisini ağır bozacak olaydır.
bu sene bir değişik arkadaşım 3 ü tamamladı. durumu ne haberim yok.
bir sene daha hazırlanırsa hayat üniversitesi diploması almaya hak kazanacak kişi durumu.
Neden dördüncü olmasındır.
aa bu benim lan. ilk girişimde istediğim olmadı. 2. girişimde yani şu anki okuduğum okulda mutlu olmadığımı fark ettim. 1 ay önce 2. senemde olduğum okulu bırakma kararı aldım. :(o yüzden 3. kez giricem. mallıkla falan alakası yoktur. size bir şeyler katabileceğine emin olduğunuz yerlerde, olmak istediğiniz yerlerde olun.
Benim bu yıl gerçekleştirdiğim eylemdir. Size tavsiyen daha fazla gecikmemesi için bu yıl bari 4 5 ay adam gibi emek verip birşeyler yapın. Önemli olan 3 kez veya 5 kez girdiğini değil ama yaş ilerliyor ve zaman boşa geçiyor.
ilk iki hakkında barajın 1 ve 3 puan altında kalan biri olarak yapılması gerekli olan hazırlanmadır.

son sınavda 60 ila 80 puan üstüne koyarak sınavı kazandım. rahat olun, ben yapabiliyorsam siz de yaparsınız rahatlıkla.
Devam olacak bu iş.
içinde olduğum durumdur . çok sıkıntılı ve berbat bir şey .
bu defada sonuç alınmazsa, sonuç açıklama sayfasında '' game over '' yazısı çıkacaktır.
Olacağı yok ama insan deniyor işte.
3.senesinde tıp kazanan arkadaşım vardı. Hedefi için yılmadan çalışan insan işidir, yapan herkese başarılar.
mal mısınız arkadaşlar ben hiç çalışmadan işletme bölümünü kazandım. hem de özel okul. siz yaşamayın en iyisi.
isletme kazanmaktan yegdir.
idealci adam işidir. tebrik ederim kendilerini.
Eğer halen daha geleceğe dair güzel bir bölümü okumanın umudunu taşıyorsa , yapılması gerekendir .
Bunu yasayacak arkadaşım vardır. Fakat o gerçekten bunu hakediyordu.

Yazar arkadaşa başarılar diliyorum.
üçüncü kez üniversite okunmayacaksa, istediği yeri kazanamayan kişilerin yaptığı eylem.