bugün

çilek çilek diye diye galatasaraya bir kasa muzu yedirmiş başkandır.

yıl olmuş 2023 hala "play off sistemi fenerbahçe için galatasaray öndeyken çıkartıldı" diyen adamlara müstehak gerçi.. ulan o sene fenerbahçe 10 puan önde bitirse gene puanları yarı yarıya kesilecekti play off kararı galatasaray önde diye değil daha ligin en başında alındı. nasıl bu kadar kolay rahat yalan söylenebiliyor aklım almıyor.
--spoiler--
yine aynı sezonda fb hatrına play-off ekleniyor,
--spoiler--
Kimsenin hatrina eklenen bir şey yok. O sezon play off olacağı 2011 ağustos ayında açıklandı.

--spoiler--
aysal çok istenip de bir türlü dokunulamayan adamıdır bu dönemin.

imamoğlu'na bile adım başı dava açılan bu ortamda kendisinin başını ağrıtacak insan peyda olmamıştır.
--spoiler--
20 milyon galatasaraylının akp'ye oy verdiğini söyleyen ünal aysal'a kim niye dava açsın ya da neden dokunmak istesin ??

Siz Galatasaraylılar neden bu kadar gerçeği başka şekillerde anlatıp akp'ye kul köle olan başkanlarınızı arşa çıkarıyorsunuz ? Ünal aysal döneminde hükümet kaç defa vergi borcunuzu sildi haberin var mı ? Böylesine salakça bir entry girmen iq seviyenin 1+9+0+5 = 15 olması lazım.
bu adam için herkes her şeyi söyleyebilir belki, okey.

ama süper final'in olduğu yıl son düdük çalındığında önce demirören, sonra nihat özdemir tebrik ediyor.

Özdemir, ''şu an bana bir şey söylemeyin'' temalı bir hareket yapıp etrafını durduruyor, aysal'ı gayet güzel gönderiyor.

Erdoğan'ın en sosyal medya muhalifi olduğu dönemde aysal talimatıyla yeleklere twitter logosu basılıyor, gene bir şey olmuyor.

yine aynı sezonda fb hatrına play-off ekleniyor, puanlar yarıdan bölünüp ufak bir turnuvaya gidiliyor ama gene gs şampiyon oluyor. yani tüm çaba sonuçsuz kalıyor.

demek istediğim, son 22 yıllık iktidar tarihinin en azından spor bakımından en dokunulamayan adamıdır ünal aysal.

bakın dokunulmaz değil. dokunulmazlık birilerine yetki çerçevesinde verilebilir.

aysal çok istenip de bir türlü dokunulamayan adamıdır bu dönemin.

hangi ortama girse, gömleği bile kırışmadan çıkar.

imamoğlu'na bile adım başı dava açılan bu ortamda kendisinin başını ağrıtacak insan peyda olmamıştır.

inanılmaz.
Sicili bozuk çakma kabadayı f.t'ye s.ktir çekerek kapının önüne koymuş eski gs başkanı.
nasıl siktir etmişti ama. puhahaha.
idmanda öğrenmişti kovulduğunu.
kendini kulüpten üstün gören elemana hak ettiği muameleyi gösteren efsane başkan.
Kış mevsiminde çilek yediren efsane başkan.
Devre arası Drogba'yı sneijder'in getirdi reis.
Birde şimdiki başkana bak.
Aynı şehirden irfanı visca'yı alamıyor.
Üşüyoruz reis.
nami diğer pastacı. pastaya çilek koymaya bayılırdı.
Hirsizin teki bu 1 yarsuvat 2 .
görsel
vasat antrenörlere hak ettiği muameleyi gösteren büyük başkan.
sayın ali tanrıyar ve sayın faruk süren'den sonra galatasaray'ın en efsanevi başkanıdır.

hakkında ne söylenirse söylensin galatasaray'ın büyüklüğünü bugüne taşımasında en büyük hamleleri yapmış, döneminde iki şampiyonluk ve görkemli bir şampiyonlar ligi çeyrek finali görülmüştür.

verdiği vaadin arkasında duran insandır velhasılı kelam.
Kendisini bir görselle anlatmak gerekirse o görsel de budur, tanım gibi tanımdır.

görsel
galatasaray'ı 600 milyon borçtan kurtaran kral adamdır.
yaptığı anlaşmalarda dolar kurunu 2.06'ya sabitlemiştir. çok zekice. ileri görüşlü bu adam;

https://www.sporx.com/una...n-kurtardi-SXHBQ724745SXQ
gözlerinden çıkan über ışınlarla uefa'ya pandik atıp uyandırmıştır. "bizi uefa'ya şikayet etti" diyen mallara gerçek süper gücünü ve ispiyonu nasıl yaptığını ben anlatayım dedim.
fatih terim'e ayar vermemiş. o zaman ne olduysa onu söylemiş. hatta eksik söylemiş, çünkü fatih terim real madrid'den 6 yiyince bahane oldu ve paranın daha çok olduğu yere doğru fırsat varken kaçtı.
fatih terim her zaman parayı seçer diyen eski gs başkanı.
Sadece Sneijder ve drogba’ yı getirmiş olması yetecek eski başkan. Sevmiştik kendisini.
Ne yapmak istediğini anlamak zor...
başkanlığın Kanuni'si. * * * *
Galatasaray ı avrupa nın ilk 5 takımı arasına sokacağım, 5 milyar dolar sermayem var deyip ,cimbom u türkiye de ilk 5 in içine indiren 1 milyar dolar da borç takıp kaçan eski başkan. Unuttuk mu zannettin?
derin galatasarayın derin adamı.
galatasaray ı ekonomik açıdan çok yıpratmış ve kendisinden sonrakine enkaz bırakmıştır.
şampiyon yapmak güzel ama kulüp batmasın bunlara dikkat etmek lazım diye düşünüyorum.
kendisiyle ilgili şu kritik soruyu hiçbir yalakası cevaplamaz hatta görmezden gelir.

hadi kovulduğu halde 'bizi bırakıp gitti' edebiyatı yaptığınız terim'i koy bir tarafa.

son derece başarılı bir şekilde geçmiş 2 sene sonunda aniden yeni bir yönetim kurma ve öztürk'ü, albayrak'ı, dürüst'ü oluşturulan yeni yönetim dışında bırakma meselesi nereden çıkmıştı?

onlarda mı galatasaray'a ihanet etmişlerdi? tüpçüyle mi görüşmüşlerdi gizli gizli?

yoksa aysal dede başarının getirdiği sarhoşlukla tek adam mı olmak istedi? ve kendisini geri planda bırakacak herkesi tasfiye mi etti?

sorun bu soruları kendinize diyeceğim ama soramazsınız.
görsel