bugün

iskambil kağıtlarını karar.
ay.
bugün doğum günü olan ünlü eski futbolcu.
medyatik futbolcu. Çocukken hayrandım.
ümit karana en yakın insan olmak isterdim... Neyse iyi doğdun.
survivor'da final oynayabilecek kapasitede ki,yarışmacılardan biri.
eşinin kendisini cengiz coşkun'dan kıskandığını düşündüğüm insan.
bol miktarda top sakal genine sahiptir. çocuğu da top sakallı doğmuştur.

http://img15.imageshack.us/img15/5253/kkmit.jpg
Galatasaray da 9 numarayı giyen golcü oyuncu.
götüyle başıyla gol atma yeteneğine sahipti. gs kendisine yazık edene kadar tabi.
http://s.cdn.acunn.com/up...125826535193a0516aa48.jpg
gs tarafından gönderilmemiş sürekli yedek bırakılmıştır. adam nerdeyse yedekten gol kralı oluyordu amk.
zafer biryol gibi bir gol kralının yeteneklerini köreltip onu göndermiş kulübün fanatiklerince, galatasaray tarafından gönderilmesi eleştirilen forvet.
kaşlarını kaldırıp küçük emrah ı oynarken gülebilen insandır. Ağlıyor mu gülüyor mu belli değildir. survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışması yüzünden futbolculukla kazandığı sevgi ve itibarı azalmaktadır.
survivor ile birlikte nasıl karakterde bi insan olduğu daha iyi anlaşılmış futbolcu eskisi. bi kadının üzerine yürüyüp konuşma lan diyebiliyor. ne diyelim. evet diyelim bari. evet.
terbiyesizdir. duyguyu sevmesemde yaptigi sey hic hos degildi.

bide aick acik itiraf etti "bilerek gaza getiriyorum ki sinnirlensin doiye" bilerek kizdirmaya calisiyormus iste duyguyu.
siz evlensineze ya? valla.

sen duygu ve dogukan bi defolup gitseniz su adadan ne iyi olur.
kendisini öven arkadaşlara soruyorum: aynı ümit karan'dan mı bahsediyoruz? adamın survivor'da adada bir iş yaptığını göremedik, oyunlarda da hantal. her kaybedişe bahanesi: arkadaşlar bizden genç. onların yaşı kadar futbol geçmişin yok mu senin abi? sanki 60'ına bastı. her neyse üçkağıtta sınır yok zaten bu yarışmada.
evli, 2 çocuk sahibi, belli bir kariyere sahip olduğunu unutan eski futbolcu. katıldığı yarışmada bekar bir kadına öpücük atarak, kalça sallayarak yıllarca içinde bulunduğu çevreden "sportmenlik" namına bir gram bir şey alamadığını herkese gösterdi. ben anlamıyorum, bu yarışma bitince nasıl sokağa çıkıyor bu tip insanlar?
duygu kadar çirkef bir kadının hedef tahtası olmaya gönüllü olacak hareketler yapmıştı bir ay kadar önce.
saf bir adam, saflığı duygu'ya çalışıyor. yapmasın, etmesin. muhatap olmasın şu kızla derim.
katıldığı yarışmada çirkef duyguya hak ettiğini veren reyiz.
insanlara anladıkları dilden cevap veren birisi. duygu dışında kimseyle sorun yaşamamış ve herkes tarafından sevilmiştir adadaki. kavga ettiği tek kişi bence dayak yemesinde sakınca olmayan ender kadınlardan biridir.
destekliyorum kısaca bu adamı. aman bana bulaşır diye tırsıp diğerleri gibi çamura bulaşmama derdinde değil. duygu'ya haddini bildiren ve hatta onu kudurtabilen tek insan.

ayrıca duygu da buna aşık mıdır nedir, ağzından düşürmüyor. yatıyor ümit, kalkıyor ümit. bir arada kıvranıyordu bir iki oyunda yanında. adam evli annem, bahtına küs.
dövmeleri olmasa daha çok seveceğim eski galatasaray kaptanı.
survıvorda yani fenerli acunun yaptığı programda birinci yapmamız gereken kişidir.
sakallı hali ile iyiden iyiye ahmet kaya'ya benzeyen eski futbolcu.

http://galeri.uludagsozlu...r/%C3%BCmit-karan-459072/
fikret orman'ın bonservisi elinde olması nedeni ile ilgilendiği oyuncu. survivor bitsin transfer görüşmeleri başlar. evet.
futbolculuk hayatında bu kadar sakatlanmamıştır. sırvıvör de sürekli sakat adam.
hilmicem ismindeki survivor yarışmacısına, birisi düşünce gülmesinin ardından "şşştt, hop, hop, hilmicem ne gülüyosun" uyarısında bulunan insan. hatta ardından da bu terbiyesizliktir demiş idi.

olayın üstünden birkaç hafta geçtikten sonra, an itibariyle yayınlanan oyunda ise, karşı takımdan takılan olunca "muhaahahahaaaaa, takıldı takıldı xd" şeklinde gülen kişi.
Galatasaraylı olmama rağmen sevemediğim insandır.