bugün

an itibariyle kendini göstermiştir ve yine şaşırtmamışlardır.

https://twitter.com/zeteg...status/617339248874790913

https://twitter.com/zeteg...status/617372872131112965
Bir solcu , islamcı yada kürtçü ile karşılaştırılamayacak kadar düşük olduğu iddia edilmektedir özellikle belirtildiğine göre .
iddia eden gayri-ülkücü einstein'ler genellemenin ne denli yüksek bir zeka ürünü olduğunu tekrardan bize göstermişlerdir.
Ayrıca zeka denen şeyin içeriği hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlamışlardır.

Ülkemizde bu kadar yüksek zekaya sahip bir gayri-ülkücü kesim olmasa idi sonumuz ne bilemezdik.
(bkz: kürt lütfen).
Bu iki sihirli kelimenin gücünün farkında olan seviyedir.
Tekrar:
(bkz: kürt lütfen).
Irkçı zekası işte neyini tartışıyonuz armutlar.
pkk piçlerinin zekasından daha fazladır.
Irkçılıkla milliyetçiliği karıştıran cahillere dert olmuştur.
üzülerek söylüyorum ama gerçekten düşük .
hatta bazılarında zeka bile yok Bırak düşüklüğü.
Eğitim ve kişisel gelişim şart arkadaslara.
Sadece güldürendir.
Bir şeyleri sanıp başka bir şeyler sanıp saldıran kitle konuştuklarımız.
Bir türk olarak bunlarla ayni ulkede yasadigima beni utandiran seviyedir.
yoktur efendim. beyinleri yoktur.
0-20 arası ıq seviyesinde dolananların zoruna giden seviyedir .
Bölücü olanla olmayanı ayırt edebilecek düzeydedir. Adam olana da yeterdir
mına kodumun kürtlerine bak. bunlar da ülkücüleri eleştirecek iqyu buldu ya. her neyse?..
(bkz: koyayım götüne gitsin rahvan)
ülkücü insanların iq seviyesidir.
tost makinesinden hallicedir.
Ben de bir ülkücüyüm. Kelime anlamı olarak herkes ülkücüdür aslında. Lakin Eline tespih alan, Sağa sola bakıp laf atıp, kavga gürültü çıkarmayı "ülkücülük" olarak tanımlayan çeşitli insanlar ortaya çıkmıştır. Onların ülkücü olduğu varsayılarak böyle bir başlık açılmıştır. Bu da başlığı açanın zeka seviyesini gösterir sanırım. islam ve Türk'lük adına herşeyin en iyisini elde etmek isteyen herkes ülkücüdür. Bunu yürekten istemek gerekir tabi ki.
akp liler kadardır.
Gün Geçmiyor ki Ülkücüler embesil oldugunu kanıtlamasın. Çinili fırını, Çin fırını sanıp fırını basmışlar
https://pbs.twimg.com/media/CJsmHMIWgAAB48s.jpg
en akıllısı rüzgara karşı sigarasını yakar. yazık.
ortalama altı bir zekaya sahip kişilerin seviyesi.
-18 dir.
hüseyin nihal atsızı ülkücü sanan asalaklara dert olan zekadır. nihal atsız türkçü, alparslan türkeş ülkücüydü.
olmayan seviyedir.

bir zeka seviyesinden bahsetmek için öncelikle zekanın olması gerekir. zekanın olmadığı yerde haliyle onun seviyesinden de bahsedilemez.

burada sadece çözülmesi gereken nokta şu; bir insan ülkücü olduğu için mi beyinsiz oluyor, yoksa insan beyinsiz olunca mı ülkücü oluyor? bu teşhisi doğru bir şekilde yapabilirsek o zaman tedavi aşamasına geçebiliriz.
sosyalistlerden fazladır.
solcuların karınca siki kadar beyinleriyle idrak edemediği akıldır.
Zekayı falan boşverin lan vatansızlar ülkücüler herşeyden önce milletini sever tabi siz vatan sevgisi nedir ne işe yarar bilemezsiniz.
daha geneli ve hem Türk hem kürt hem de bilimumunu içine alanı;

(bkz: milliyetçilerin zeka seviyesi)