bugün

arkadaşımın ve benim başımdan geçen bir zamanda:

ülkücü kız: 2009'u yazarken de, iki sıfır var...
arkadas: honk! ??
ben: kahkalar içerisinde
Asenadır onlar.
dinli imanlı anadolu kızıdır. iyidirler.
bıyığından bal damlayan kızdır.
çok güzel arkadaşlarımız vardır. güzel derken gönüllerinin güzelliğinden bahsediyorum. gerçekten dava insanı olan arkadaşlarımız mevcut dediğim gibi. ama bulunduğu okulda teşkilattan erkeklerle bağlantı kurabilmek için bunu yol olarak kullanan kızların sayısı daha fazla.
ben ilkesel olarak kadınların siyasetle uğraşmasına karşıyım. bence iyi bir ülkücü kız, davasına, vatanına, milletine en güzel hizmeti; iyi, ahlaklı bir hanım olarak, öyle evlatlar yetiştirerek yapar.
(bkz: eski sevgilinin asena olduğunu öğrenmek) güldürmüştür.
beni bulması gereken kızdır.
Bazılarının adı da ülkü'dür hatta bazılarının adı gaye'dir.
(bkz: jezebeth)
Asenadır. Ne gerek vardır?
Çirkef kızdır "ülkücüyüz oğlum biz dedem devlet bahçeli nin arkadaşı" diye de hava atar.
hiç bir erkeği çekmeyen,çin malı erkek gibi kızlardır.bir keresinde düğünde elleri kurt şeklinde babasıyla karşılıklı oynayanını gördüm,az daha kusuyordum amk.
asena olarak adlandırılır.
her türlü cinsel ve sosyal ihtiyacı karşılayabilecek kapasitede olan kız.
Özünde apolitiktir. Hoşlandığı beyefendi ülkücü olduğundan ülkücü takılıyordur. Ekserisi böyle bunların.
%95'inin boş, hiçbir politik bilince sahip olmadığı bal gibi aşikârdır. bu oran ülkücülerin genel oranıdır.
milliyetçi kızdır.
ak itlere ve bölücü kürtlere haddini bildirmekten kaçınmazlar.
edit:imla
götü kalkmış kızdır. anarşist kız dan farkı yoktur.
ne güzel kızdır.
'rehper kur'an' yazarak sizi gözyaşlarına boğar. dilini koruyacaktın oysa sen. yakışmadı asena hanım.
yetiştiği ortama göre değişen kızlardır. liseyi ankara çankaya'da okudum. valla ne yalan söyleyim buradaki ülkücü kızlar çok taş hatunlardı. sadece sanki biraz babalarının etkisinde kalmış gibiydiler.
sahte patlıcan şov patatesi diye hakaret edince mal mal bakmayan kızdır.
çal kemancı direktifi verebilir.
babası tarafından gazi ye gönderilmiştir.
gerçek hikaye. tercihler döneminde baba kızını karşısına alır. kızım ne okursan oku gazide okuyacaksın o kadar. sonrasında kızı rahatsız eden çocuğa hazır olda istiklal marşınını 10 kıta okutturulduğuydu.
şu hayatta en tiksinti veren 2 şeyden birisidir.

1) ateist kız
2) ülkücü kız

beyin terk toplulukları.
onu bunu bıraksın vücudu güzelse yüzünü dahi çekebilirim, gazi'de bulunur bunlardan bir araştırma yapmak lazım.