bugün

Vergi değil güncelleme diyecektin herhalde.
bu ülkede yaşıyorsan paşa paşa o vergiyi vermek zorundasın az yada çok haa defolup gitmek gibi bir seçeneğin de mevcut.
bence vergi olsun, devlet kazansın. hatta çok vergi olsun!
başka türlü akıllanmayız amk!
(bkz: hey adamım ben vergisini veren bir vatandaşım)
Haklı beyandır. (bkz: Türkiyeden siktir olup gitmek) Eylemini akıllara getirir. Geçenlerde israil vatandaşlığına başvurmuş bir adamdan işittim israil vatandaşı olunca her türlü ülkeye gidilebiliyormuş. Şimdi coca cola alıp döken filistinciler eksiler.
adamlar yol yabdı yooolll.
bülent arınç'ın "israfın önünü alsak sizden vergi almamıza gerek kalmaz" sözünü akla getirir. artık alınan yüksek vergilerden ülkedeki israfı bir düşünün ...
Ülken senin ülken değil dostum, o bindiğin arabalar, akıllı evin, paketine 15 lira verdiğin sigara senin değil. Sen sadece bu ülkede vergi ödeyen ve bu ücretle korunan birisin. Ya kendi geç kaldığın teknoloji devrimine bir yerden başlarsın ya da vergi ödeyerek başkalarının devrimini tamamlasına/genişletmesine yardımcı olursun diye cevap verilesi önerme.
Eşkiya tarafından yönetilmek istemeyen insanın isteğidir.

Asağıda alınan vergilerin mantıklı tek açıklaması isini düzgün yapan, dürüst kişiler tarafından yönetilmiyor oluşumuzdur.

--spoiler--
ÖTV oranları
birada yüzde 63,
cep telefonunda yüzde 25,
güneş kreminde yüzde 20,
tıraş köpüğünde yüzde 6,7,
elmas, pırlanta, yat, tekne ve kotrada yüzde 0!
--spoiler--
haklı bir beyandır.
nasıl oluyor da araç vergileri bu kadar yüksek olabiliyor anlamıyorum.
ötv hafifletilmeli.