bugün

Veya yurta da kalıyor olabilirler.gurbetteki yazarlarımızdır.

Bu yazar kardeşlerimizin çamaşır ve ütü sorunları var sa ulaşsınlar.
(bkz: buram buram makarna kokan başlıklar)
olum biz öğrenci değiliz lan galiba. it gibi geziyoz içiyoz ama ev gayet düzenli. haftada 2 kez çamaşır yıkayıp evde olduğumuz her akşam da doğru dürüst yemek yiyoz. sanırım biraz planlı olmak lazım.

He bu arada 9 aydır öğrenci evindeyim 2 kere makarna yedik he.
hiç kalmadım ama şahsen kalsam kendime eşyalı bi rezidans tutarım tek odalı falan yalnız adamlar yalnız yaşar.
3 sene oldu bu bünye. sonrasında ev dağıldı.
yemek, çamaşır yıkama, giriş çıkış saatleri, gürültü, duş, uyku... düşünebileceğiniz her basit şeyin zehir zindan olabileceği yaşam şartlarına katlanan yazarlardır. benim son 2 ayım kaldı. ne olursa olsun bunlar da özlenir bir gün.
öğrenci evi diye tuttuk. okul bitti şimdi anca akşamdan akşama kaldığım evim evim güzel evim...
anlaşamadığın insanlara katlanmayı ve fırsatçılığın, faydacılığın ve ikiyüzlülüğün ne kadar kahpe bir şey olduğunu öğretir öğrenci evleri.
4 senedir öğrenci evindeyim kurtulmama az kaldı hani siz ev yemeklerine burun kıvırıyorsunuz ya hani ben hasretim be.
mutfağı 7 aydır temizlemiyoruz artık makarnalar dans etmeye başladı.
insan olun biraz hayvan evlatları. marifet gibi anlatmış bide 7 aydir pis mutfak diye. 31 olsanız çekilmezsiniz.
kaymakli yogurttur. Yıllar sonra özlenecek olan ortamdır.
Pisliği ayrı derttir, yemek ayrı sorundur, bi de komşularla geçinmesi ayrı sıkıntıdır. Ama ev arkadaşları kafa insanlar ise böyle bir eğlece yok. Ulan düşün sıkıntıdan ölüyorum ' gidip şunlara salça olayım da keyfim yerine gelsin ehehehe ' diyorum. Canın mı sıkıldı ? Hadi kanka iki bira içelim de keyfimiz yerine gelsin, kanka hadi bir film açında izleyelim, olum topla lan su odanı çöplük yav.Birisinin sevgilisi mi oluyor aman yarabbi gır gır şamata. Velhasıl kelam çok güzel bir olay bence. Kafa dengi insanları bulmak iyi geçinmek önemli. Bir de 8-10 kişi evde toplanınca daha bir eğlenceli oluyor. Ne kötü iki ay sonra bitiyor hepsi. Çok özleyeceğim çok.
ı am. Ama öğrenci evi değil gayet aile evi yani 3 Aydır makarna pişirmedim mesela. Pis de değil. 2 güne bir temizlik yaparım.