bugün

Duyulan ozlemi ifade etme.

Özledigim kimse yok.Tüm o duygusal baglardan arindirmak üzereyim kendimi.
içinizdeki boku başka yerlere akıtın pls.
Bireyin kalbinin bağırışlarına kulak vermesi;

Birlikte yürüdüğümüz yağmurlu sokaklarda yanaklarına kondurmak isteyip de yaklaştıramadığım öpücüklerin içimde kalışıyla gözlerinin içine bakarken yine içimden seni ne kadar sevdiğimi sayıklayışımın kalbime kattığı huzuru özledim.
(bkz: çokta sikime diye cevap vermek) öyle gözlerinizi kısarak bakmayın entryme yapan var mı? dolu...
4 saatlik aradan sonra sigaramı yakınca, onun için sigarayı bırakmakla yaşadığım zorlukları bile özledim. Ahh bee şimdi kimlerin elinde oyuncaktır kimbilir.
1 haftadır görmüyorum seni, resimlerin de kâr etmiyor artık.

özledim ...
1 hafta oldu sadece gormeyeli ve ben onun her hucresini en cokta nefes alis verisini dinlemeyi ozledim.
ozledim, sana ait olan her seyi. ofkeni sevgini masum hallerini hakaretlerini guzel sozlerini ozledim.
gülben ergenin yeniden yorumladığı ama izel çelik ercan üçlüsünden dinlemenin başka olduğu güzide şarkı.
Belki o da özlemiştir.
fazlasıyla hem de.
gerçekten sevip, değer verip kıyamadığın birinin seni bıraktıkdan sonra başka birinde o değeri bulamaması, aynı ilgiyi görememesi ve sana attığı mesajdır. siktir edilmesi gerekir...
yeri geldi özledik, çok özledik, zaman zaman özledik fakat iyi özledik, çok özledik.
Benim için kullanmadı bu kelimeyi hiç. Zor geldi ona. Ama dün kullanırken gördüm, aslında ne kadar da kolay söylüyormuş...
Dön gel geri bekletme beni. Ne dediysem dedim boşver sev beni.
tanım manım yok özledim.
ben sadece her canım acıdığında bana kocaman sarılmasını özledim.
sarıldığında o an dünyanın durmasını,
derdim ne olursa olsun beni geçiceğine inandırmasını özledim.
görmek istiyorum, duymak istiyorum, dokunmak istiyorum, sarılmak istiyorum, gülmek istiyorum, öpmek istiyorum, koklamak istiyorum, kısacası özlüyorum, çok özlüyorum, ölüyorum...
kimindi o? dediğimdir.

özledim, teninin kokusunu özledim...
ben de seni.
Kandırmayın kendinizi. Eğer özlediyseniz gidin söyleyin.
Çok özledim lan diyin.
Canınız yansada gidin söyleyin.

Not:Sigara kullanmıyorum, içen varsa yerime yaksın lütfen.
insana kurşun gibi işleyen flört şarkısı.

https://www.youtube.com/watch?v=1oX86BA6_i4
kendini derinlere doğru hissettiren ve dinlerken eşlik ettiren bir her neyse şarkısı.

Gözlerim kapanıyor
Uykudan değil neden acaba
Bir şişe daha bitiyor
Kafam güzel değil neden acaba

Of, belki bilmeden
Baktığım simaya bakarsın
Of, içip içip
Belki bu gece ararsın

Özledim özledim
Sana bir şeyler anlatmayı
Özledim özledim
Baktığın yerde olmayı

Ayna sanıp bana bakarsın
Gün gelir sen de anlarsın
Of, sesin hayalimde
Belki şansıma ararsın      
zeyna seni özlüyorum yanımdayken bile.
annemi ozledim hepsi bu kadar tesekkurler..