bugün

yaklaşık 3,5 saattir oynayan dizidir.
ali allah belanı versin. bi gün mutlu olamadılar be. şerefsiz. bi rahat bırak bi düş yakalarından be.
ali kaptan'ın balıkçıyı katlettiği dizidir. cemile'yi vuracak lan. abov.
son dakika: yaralılar arasında ali kaptan da var.
er nüfusu iki kişi azaldı.
edüt: anası vurmuş ha.
süper babaanne oldu bu.
bu kadının elini ayağını öpeyim. o nasıl sürprizdi öyle.
hasefe hanım kanımızı dondurdu.
teyzem burnunun önünü göremezken 30 metrelik mesafeden ali kaptan'ı keklik gibi avlamıştır.
anan bile hazzetmiyomus demekki senden ali kaptan, öl daha iyi diyecektim ama nasıl olsa arka sıradakiler oyuncuları gibi her sezon ölür dirilirsin.
(bkz: hass*ktir be rıfat abi)
balıkçı öldüyse saçma olmuş. insan az can çekişir ya amma ölme meraklısıymış.
--spoiler--

ali kaptanın annesi tarafından vuruluşu ile sezon finalini başarıyla izleyenlere sunan dizidir.

--spoiler--
hasefe ana'nın ellerine sağlık. yeni sezonda cemile ve ailesi balıkçının mirasıyla zengin bir hayat sürecektir.
oha finale bak. tamamen şok. bir anne çocuğunu nasıl vurabilir?
ailece donduk efendim.

saygılar.
helal be babaanneye kendi evladını bile öldürebilecek yürek varmış kadında.
o değil de ali kaptan ile cemilenin her konuşmasında esnafların birbirine yaptığı kaş göz hareketleri ne kadar saçma olmuş. bir kere olur iki kere olur ama her seferinde olmaz ki kardeşim.
hasefe hanımdan mapus agası olur. çok iyi olur.
kralsın hasefe haaaanııııım.
güzel sondu vesselam.
bu dizi yayından kaldırılsın. ne zaman oynasa annem ağlıyor. az önce aradım açmadı, kesin buna bakıyordur.
sezon finaliyle ağzımıza etmiş dizidir, alinin vurulma sahnesinde çığlık attık resmen.

ama balıkçı ölmesin yeaa!
oğlunun eski karısını korumak için oğlunu vurabilecek bir yürek o!
metede de ne sümük varmış arkadaş oluk oluk aktı tüm bölüm. o sümüklere dikkat etsin sinüzti olur maazallah.
tek kelimeyle müthiş bir final yapmıştır. sezon boyunca toplasan bir bölümünü izlemediğim ama her şeyinden haberdar olduğum bu yüzden eleştirdiğim ama finaliyle şaşırtmayı başarmış dizi. oyuncularını da ayrıca tebrik etmek lazım.
güzel bir sezon finaline imza atmış dizidir.ali kaptan balıkçıyı vurdu ali kaptanın annesi ali kaptanı vurdu sonra herkes ali kaptanı vurdu.