bugün

iki tane dalyan gibi delikanlının bu pespaye berrinde ne bulduğunu anlamadığım dizidir. o dudaklar o fondoten çılgınlığı nedir allam allam..
mete yine birtanedir yahu.
berrin, gıdından göz yaşın akıyor kızım iğrençtin daha iğrenç oldun, bi git ya.
ali'nin mete'nin konserinden nereden haberi var acaba? kesin neriman.. "ali abii.."
yeni yaprak dökümü olmaya adaydır. hayır gülen yok koskoca dizide. hep bir dram, hep acıklı hikayeler falan fistan. ayrıca konser mi ne haltsa ses kaydından çalmasaydınız bari lan bu kadar bariz biyonik bir ses olamaz. eşek olsan anlarsın o derece.
inci az sonra ölecek sanırım. keşke ölmese.. ooof offf dertlendim sözlük.

edit: der demez öldü bile.. ah mete ah.. boğazım düğümlendi.
an itibariyle inci hocanın ölmesiyle ağlama krizlerine sokan dizidir.
balkondan ağlama sesleri duymama sebep olan dizi. *
yapma mete ağlatma oğlum bizi ya.
mete nin iyi uykular hocam demesiyle bizleri dağıtan dizi.
inci öldü mü len. mete başladı döktürmeye. ay gitti ayyy. inci ölme kızım daha çok gençsin. o nasıl ağlama mete allasen?
bi de ali captain o nasıl bi kes lan diyiştir? koparttın bizi valla.
Meteyle bir bizde ağladık ya!
iyi uykular hocam mı ?... daha çok parçalanmanı beklerdim o an mete. bi kestirip atmış yönetmen sanki...
sedat'ın az sonra "benim başım sağ olmasın mı lan?" diye bağıracağı dizidir.
ağlıyorum sözlük!. nasıl ölür.
inci, mektubunda hayatı tanımlarken "hayat, bıdı bıdı hede hödö yapan bir coşkun ırmak'tır." diyerek dizinin senaristi coşkun ırmak'a selam çakmıştır.
ahmet'le onu öldürmeye gelen adam ne de güzel selamlaşmıştır iki doktor edasında.
fatih ilçesinin balat semtinde çekilen dizidir. çekilen günlerde 5-10 dakika yol kapanıyor.
devletin savcısı tecavüz edilen kadına ''şahit'' getir diyor. hey gidi hey, kanuna bak be.
an itibariyle cemile "mağdurum da mağdurum" tribine bağlamıştır.
cemile git ve evlen balıkçıyla ancak böle intikam alırsın.

edit : aferin cemile beni dinledin bak gelecek sezona nası rahat edicen.
berrin ahmetle git,
aylin sonerle git,
cemile balıkçıya git,
ali cehenneme git dediğim bölümdür.
eğer bu seferde cemile balıkçıyla evlenmezse gidip ben evlenecem balıkçıyla. bu kadar olaydan sonra ben o balıkçıyı kaçırırdım be! cemile hala gidip hani erkektin şu bu diye hesap soruyor. salak bu kadın diince kızıyosunuz!!!!
hepsi yasak aşk amk! berrin-hakan aylin-murat carolin-ali balıkçı-cemile inci-sedat *
allah'ım ne olur berrin'i yoğun bakıma alsınlar, içeri de kamera sokmasınlar.
annenin kucağında uyumanın sonsuz bir huzur verdiğini arada bir hatırlatan dizi.