bugün

ilk öpüşmesini yaşayacak erkeğin değerini bilmesi gereken kızdır.
dişin kırıldı sanarsın.
iyi.biri tarafindan ogretilmesi gerekir asagilamaya gerek yok herkez bunu bilerek dogmuyoya sonucta.
Gözünü kapatır, dudaklarını da pek hareket ettirmez. Çünkü, muhtemelen ilk kez opusuyordur.
Er ya da geç oğrenmesi gerekmektedir.
(bkz: Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır)
Gözlerini kapatır,Ve kendini kurbağa prensesi zanneder kendini öptüğü kişinin kollarına bırakır (bkz: kurbağa prensesi)
öpüşmek ne kadar önemli ki? önemli olan sevmeyi bilmesi.
ilk öpücüğünü henüz almamış olabilir, yaşı geçmişse de kayda değer bir ilişki yaşamamıştır. Üstüne gitmeyin.
numara yapıyordur.
Zamanla ogrenir.
bilmiyormuş gibi yapıyordur o.
ivedi olarak öpüşmeyi öğrenmesi gereken kız'dır kendisi. *
(bkz: öpüşmeyi sizden öğrenecek değiliz)
tamam rüya bitti.uyanabilirsiniz.yok öle bi kız.
- o öyle şıp diye anlaşılmaz!
topluma kazandırılması gereken kızdır.
Erkeklerle yakın ilişki kurmamış kızdır.
Diğer kizlara gore daha temiz ve saf olan, tanışmak istediğim kizdir.

Edit: bunu eksileyen arkadas. Suan o kizla tanistim haberin olsun.
Er ya da geç bir gün öğrenecek olan kızdır.
Rahibe de olabilir.
Ben değilim. Kız kıza öpüştüm çünkü.
Erkekler arasında masum, el değmemiş diye adlandırılır. En yakın zamanda değer. El.
görsel
cahil kızdır.
bunu içten içe de olsa merak eden kızdır.
öpüşme sahnesi gördüğünde inceler, gerek öpüşen arkadaşlarına anlattırır, gerek internetten araştırır. duydukları, gördükleri karşısında hep şaşırma, iğrenme halindedir. aynı zamanda da özenir. aklında hep nasıl soruları vardır.
ilerleyen zamanlarda öpüşen kişilerin mutsuzlukları bile ona tuhaf gelir. ben öpüşüyor olsam hep mutlu olurdum düşüncesi vardır. gözünde büyüdükçe büyür.
biri tarafından ilk defa öpüldüğünde yine şaşırır. kendisinde de dudak olmasına rağmen böyle mi oluyomuş der.
bir süre sonra nasıl oluyormuş dediği şeyleri zamanında ıyy ben bunu yapmam diye düşünmesine rağmen plansız bir şekilde dener. sonrasında zaten artık biliyordur.
Dudağı dudağa değdirmeyi öpüşmek sanıyordur. Dilini emdirecen lan.