bugün

Bak şimdi sanki ben de biraz üzülür gibi oldum ama hemen geçti.
Ulen hepiniz serefsiz ciktiniz. Puuu sizi kiniyorum insan minnak boyle birini kaybetti diye uzulur bari ayip be ayip...
bi kaç saat önce arkadaşımın ileri derecede pankreas kanseri olduğunu öğrenip kendisine g0çlü ol yeneceksin demiştim. Bana dediği şey, boşversene ölsem de aynı yaşasam da, kimim var sankiydi.

Onun o iç burkan cümlesini hatırladım bi takım troll amaçlarla açılan bu başlıkla.

Fazla mı hassaslaştım da dalganıza çomak sokuyorum bilmem, ama bu türden başlıklar açmanın pek insani bir değeri yok gibi. Birgün bunu farkedersiniz umarım.
Beni tanıyan herkes üzülür, başta annem ablam naziko ve manita olmak üzere.
Soran başlığı acansa skimde bile olmaz.
Hayattaysa anan eğer öldüyse kimse üzülmez formalite hesabi sahte göz yaşlari dökebilmeleri üzülecekleri anlamina gelmez.
Ben üzülmem mesela.
intihardan önce kendi kendine sorulan sorudur.
hiç kimse..
Siz bile üzülürsünüz.
intiharla ilişkili şeyler de yazılmış ama sanırım maksat bu değildi başlığın. Doğal yollardan bir ölüm sonrası arkada kalanlara ilişkin olmalı. Elbette ki anneler üzülür en çok!
Bana ağlayın ama bi meme silikonu taktırmadan öldü şu kız diye ağlayın...
(img:#2331260)
Ben üzülürüm bayağı adana conodo güzel bir kız vardı.

Beni severdi diye.

Hiçbir kız beni bu kadar sevmedi diye.

Bıçak gibi saplanır.

22 yaşında erken değil mi daha.

Abimin yanında kalmak zorunda olduğumdan yürüme engelli olduğumdan gelemiyorum.

Yoksa bakardık bir gün.

O kadar da hissiz değiliz henüz.
ölmeyin lan, ölmesin kimse.
sevenlerin üzülür onlar da üç beş aya alışır. belki de daha kısa sürede bilemiyorum. belki de sen daha toprak altında çürümeye başlamadan sevişmeler falan devam eder. yani kendine fazla bir anlam yükleme.
Sözlükte birisinin doğum günü olduğunu öğrenem beni fazla etkilemez ama birisinin öldüğünü öğrenmem beni kahreder.
--spoiler--
sözlükte şu an nerden baksan 2 binin üzerinde ölü insanın hesabı var.
--spoiler--

sözlükte yaşayan ölülerin sayısını biliyormusun redkit, ondan bahset. swh
Ağlarım lan.ölme sakın.
Arkadaşlar öldüğünüzden haberimiz bile olmaz.
Birinin size ne kadar muhtaçlığı var ise o kadar üzülür.