bugün

"sende" cevabıdır. ben zayıf değilim ki dediğinde "karakter olarak" dersin mevzu kapanır.

aynısını kilolusun diye aklınca espri yapanlara da uygulayabilirsiniz. aptal aptal çok kilolusun, şişkosun falan diyene "keşke sende olabilsen" dersin. illa ki sorar ben neden olayım ki diye o zamanda "keşke bu kadar karaktersiz olacağına kilolu olaydın" dersin utanma duygusu varsa konu gene kapanır.

evet biraz ters cevaplar ama bu soruyu soran veya söylemi yapan mutlaka evvelden gene defalarca söylemiştir. insanların fiziki özellikleri ile uğraşmamak lazım herkesin iç dünyası aynı şekilde karşılamaz.
"Kemiklerim zayıf" cevabı da verilebilecek muhalif harekettir.

"Kemikler her zaman iri olacak değil ya!" isyan cümlesi de arkasından söylenebilir.
Allah vergisi nickim.
Ne yapayım bedenime dava mı açayım.
+ biraz yemek ye, zayıfsın
- ben idealim aslında da (sen kilolusun)
+peki nasıl besleniyorsun nasıl kilo almıyosun böyle ??(yavşaklığın bu kadarı)
- ya bsg aq.
-çok zayıfsın
+ olaylara pozitif yönden bakabilmene hayran kalmışımdır hep
- anlamadım
+ götüne diyorum havaalanı yapılsa kimse yadırgamaz
- ühü ühü pislik hayvan bok.
-çok zayıfsın.
+ şişmanların yanında dura dura yemek yemekten soğudum.
-:@!?#%
(bkz: teşekkür ederim)
Benim için bir iltifat çünkü.
insan gibi teşekkür edin. hayvanlık yapmaya gerek yok.
sıkça bana söylenen ''çok zayıfsın''a alternatif cevaplardır.

+çok zayıfsın
-çok seks yapıp kalori yakıyorum,sen ezik olduğun için seks yapamıyorsun o yüzden şişkosun amk çocu.
+ühü ühü playboy ege 2003 ne olur benimle de seks yap
- no beybi,get hiyir,biç.
ooo laf çevirme alırım bi dal.
hayatım boyunca kimse bana çok zayıfsın demedi onun için benim bilemeyeceğim cevaplardir.
türk standartlarında bildiğin iri yarı bir adam olarak (1,82 boy 95 kg.) iş için iki haftalığına amerikaya gittiğimde ortalamanın altında kalmıştım. adamlar bildiğin hayvanveri şekilde iri yarı olduklarından.. ortalamanın altında kalıyorum dememin sebebi de etrafta bir kaç çinli, uzak doğulu falan sayesinde ortalama biraz aşağılara inmiş yoksa açık ara farkla yavru gibi kaldım.

ve bana en çok koyan kısım bütün gün ofiste takıldıktan sonra meşhur bir pizzacıya götürelim dediler.. ki ben türkiyede oturup pizza hut veya dominosun büyük boy pizzasını veya orta boy iki pizzasını yiyebilen bir adam olarak gittik pizzacıya. elemanlar orta boy, büyük boy pizza falan söylüyorlar kendilerine, sıra bana geldi ben de fazla üstelemedim şimdi bu yarmalardan bir kısmı orta boy pizza söylüyor ise ben de orta boy söyleyim dedim.. bana şöle bir baktılar, orta boy pizzayı yiyebilir misin sana küçük söyleyelim istersen dedi.. olur mu ben çok acıktım olm sen beni tanımamışsın gömerim ben onu dedim. garson da sorun değil kalırsa paket yaparız diyip gülerek gitti. ulan ne koydu bana bu yorum, ömrü hayatında hep iri yarı olmuş bana söylenecek laf mıydı bu şimdi..

ama asıl koyan orta boy diye masa kadar pizza geldi mına kodumun yerine ve ben burnumdan çıkacak hale gelene kadar yesem de pizzayı bitiremedim arkadaş..
ben zayıf değilim siz fazla kilolusunuz. * *
Sağooool bebeğim o senin zayıflığım.. Mucks muckss.
- ay evet canim ya oyle oldu.
Senin de masallahin var yani ne hos.
Ihihi
Sen de canım...
Ama benim kalbim temiz...
Yapcak bişey yok.
- ay kedibiyigi cok zayifsin ya ye azcik ye

+ kanserim ben kilo alamıyorum ilaçlardan.

evet artık böyle cevap vericem. götünüz yiyorsa her şişkonun da yüzüne söyleyin çok şiskosun lan tombalak diye. ama neden söylenmez? ayıp dimi. belki bi hastalığı vardır. e sen bana her gün bikmadan cok zayifsin sunu yap bunu yap diye akil verme hakkını kimden aldın o zaman yarraaam belki benim de hastalığım var? evet böyle cevap vericem artık belki saygılı olmayı öğrenir pezevenkler.
kime göre neye göre...
-çok zayıfsın kilo al biraz
+ayy ben 1 kilo aldım onu vereyim diyordum
-yok yok sakın ver 3-5 kilo alsan tam olcaksın
+yok ben memnunum.
-nasıl formunu koruyorsun,ne yapıyorsun zayıflamak için
+alla alla biraz önce zayfsın al diyordun,şimdi neyin şifresini istiyorsun,zayıflasan bile benim gibi 90-60-90 olamazsın uğraşma bebeğim.
-çok zayıfsın.
+ihihihi ay sağool.
-ama iğrenç yani çok zayıf
+aaay, çok teşekkür ederim.
-ama al biraz kilo.
+hihihihihi, moral oldu valla.
-?!?!?!

yaşanmıştır.
deme ya.
-ayy bakıyım çok zayıfsın ya sen.
-yok ya senin yanında öyle duruyorum.