bugün

gökyüzüne yazılmış cevapsız sorudur. kafanı kaldırıp gökyüzüne baķtığında alel acele yazılıp silinen bir şeyi görüyo musun sen de zaman zaman? kuşların kanatlarında, bulutlarda, güneşte, ayda ve daha fazlasında cevabını aradığın soru bu değil mi? ama bu yalnızlık birçok şeyin cevabını bize göstermiyor. çok sevdiğimiz zaman gözümüz gerçekten herkesin gördüğü köşeli harfleri görmüyor olabilir, evet olabilir. ben şimdi dirseğimi dayadım balkonun soğuk granit mermerine bu sorunun cevabını düşünüyorum. bulamam diye bi kaygım olur mu olmaz mı onu bile bilmiyorum. benden başka sesimi duyan kimse yok hissini yenmeye çalışırken. bi yandan horoz ötüyor arka mahalleden çılgınca, saat 03.30 sesimi duyan sanki sadece o...
erkek kardeşi evlenmiştir. onun evlenmesi yalnızlığımı daha da derinleştirdi, cidden koydu. fakat bu sevdiğin bir kadının bıraktığı yalnızlığı da silmiyor..sadece yalnızlığını tek bi insana bağlamaktan sıkıldığını ve gerçekte durumun pek de öyle olmadığını anlıyorsun. ama bi süre. kalıcı yalnızlıklar var biliyorsunuz. geçmez, dinmek bilmez.

edit:imla.
çok seven işte.

çok sevdiğinden.
Kızın yanına gidip söyleyemiyordur.Kendimden biliyorum.Çocukluk aşkıma söyleyememiştim.Kimseyede anlatmamıştım.Ne salakmışım keşke söyleseymişim.Gerçi şimdide diyemem.
Sadece erkekte değil her iki cinstede seven sikilir siken sevilir durum hep böyledir alışın arkadaşlar.
Çok sevmenin yanında biri olmasıyla alakası yoktur. Sadece seversin.
Neden olacak sevdiği için doğanın bir kuralı gibidir bu dişilerden örnek verirsek hem kendini çok seven, sahiplenen sadık bir erkek isterler ama buluncada aman nasıl olsa bana kör kütük aşık deyip kıymetini bilmezler e tabi doğal olarak kazık yine seven erkeğe girer.
Seven sikilir, siken sevilir kuralından dolayıdır dedirten hede.
Çok sevdiğinden, o çok sevdiği şahıs tarafından sevilmediği için yalnız kalmayı tercih etmiştir. Hala aklı onda bu arada.
sevdiği kişi, seven erkekle tanıştığı ve tanıdığı her gün yüzünden ayrı ayrı pişman olmuştur.