bugün

Yeni kadrosu full samimiyetsiz ve yeteneksiz. Skeçler çok basit ve sıradan. Yoldan geçen adamı tut, skeç yazdır daha iyisini yapar. Seyretmek zaman kaybı.
Ekiptekilerin yarısından çoğunu ilerde kaliteli dizi, filmlerde göreceğimiz gençler den oluşuyor.
zaman kaybı.
Rezalet. Güldür Güldür kalitesinde. Birincisi gerçekten çok iyiydi, kadro falanda öyle bu her anlamda rezalet.
şuan sevemedim, ileride sevebilirim.

tanım: çok güzel hareketler bunlar adlı televizyon ve tiyatro gösterisinin, başka bir ekip ile yeniden beşiktaş kültür merkezi ve bir tv kanalında (unuttum hangisi olduğunu) oynanmaya başlamış olan ikinci versiyonudur. yılmaz erdoğan elan kadronun başında olup, set ekibi ve sahne arkası görevlilerin ilk organizasyon ile bir olup olmadığı (ben"ce") bilinmemektedir.
Şuana kadar en güzel olanı mecati, "Açın kapıyı" ve sefanin ses taklitleri.
Oto galericiydi babam hıımmm.
(bkz: gülemiyorum doktor gülemiyorum)
Bu programı izleyen bariz morondor.
izledikçe şeederim herhalde diye ümitlendiğim ama henüz şeedemediğim programdır. olmuyor sanki. senaryolarda çok eksik var, aa şurada şu espiri de olabilirdi diyorum izlerken onlarca kez ama o espiri orada olmuyor hiçbir zaman. sosyal medyadan araklama birkaç şeyle skeci kurtarmaya çalışıyorlar.
kasıntı yılmaz' ı görmemek için izlenmeyendir.
izleyenleri tespit Edip seçimlerde oy kullanmasına izin vermemek lazım.
kürtlerin organize olduğu türkler
tarafından reyting yapılarak para
kazandırılan leş gülüdürü programıdır. net...
yılmaz'ın kasılarak gülmeye çalışması ve vücut dili olayın değerini de küçültüyor. yazık bu çocuklara. yılmaz'sız denemek lazım bir de.
o kadar da ''çok güzel hareketler bunlar'' olmayan çok güzel hareketler bunlar' dır.
aynı senaryo ile nereye kadar gider bilmem.

açın kapayi
yer yatağı
başka komik bir numaraları yok..

tiyatro yaratıcılık ister aga.
dizileri güzel eleştirmişler.
ilkini aratmış ve yerini tutmamıştır.
iki akşamdır hayranı oldum. o skeç senin bu skeç benim eğleniyorum. bu çocuklar gerçekten iyi.
eski oyun serilerinin devamı var özgün değil diyenleri gördüğüm başlık. kardeşim zaten çok güzel hareketler '2' denmesi seriyi devam ettiriyor anlamına gelmiyor mu? bütün seri filmler ilk filme göre şekil almaz mı? babanne evi sabunluklarına bak ya.
ben de işyerinde ara ara açıp izliyorum ama tabi ilk jenerasyon daha başarılıydı sanki. üstelik o zamanlar sosyal medya bu kadar ileri gitmemiş, herkesin cebine youtube girmemiş.
kanallar programlarını bir gün sonra youtube'da yayınlayıp tıklama rekoru kırmıyorlardı.

dikkat ettiyseniz ilk jenerasyonda ibrahim büyükak katıldıktan sonra kalite iki katına çıkmıştı, efsaneleşmiş skeçlerin %80'ninde ibonun ya kalemi var ya da oyunculuğu.
üstelik ilk jenerasyonda hemen hemen her oyuncunun az çok ünlü oldupu , halk tarafından çok sevilen bir rölü oyunu vardı.

şimdikinde hem skeç yazımı daha başarısız, hem şakalar o kadar çok güldürmüyor hem de üç beş oyuncu ve karakter üzerinden işler yürütülmeye çalışıyor.
Bir cüce üzerinden prim yapmaya çalışan program.
şu cüceyi komik sanan tipler var bu dünyada.
ilk çghnin 1. sezonu olamayan olmayan cghdir.

hey gidi hey nerede ozi
nerede eser
nerede ersin
nerede hamdi
murat eken falan..

biraz safa biraz evliya birazda cüce adam (adını unuttum )sadece 3uyle dönmez koca program.
henüz izlemedim ama iyi olduğunu düşünüyorum, izledikten sonra güncellerim.