bugün

bkm mutfak ekibinin en komik olmayan, en berbat, en ucuz skeçlerinin film haline getirilip, önce sinemalarda sonra dvd olarak paraya çevrilmesi çabasıdır, zaman kaybıdır.
film olarak edinilmeyip; kop kop, uçak ve senin sorunun ne dostum sahneleri youtube dan izlenirse gereksiz yere sinir harbi olunulmayıp hoş vakit geçirilebilir.
gereksiz zaman kaybı.
çok kötü ! harcanan zamana yazık edilmiş.
2010 senesinin en çok izlenen 5 filminden bir tanesi. işte benim aziz milletimden beklenilecek hareketler bunlar.
(bkz: bu sefer güldürmedi)
tenezzül edip izlenilmesi bile hata olacak filmdir.
ilk 2 skeçten sonra sarmayan film olmuştur. devamının gelmemesini umut ediyoruz.
bkm kadrosunun hazırladığı komik olsa da oldukça saçma bir filmdir bana göre sınıfta kalmıştır...
bırak filmi programın bile acilen bitmesi için adaklar adadığım ,dualar ettiğim şeydir bu .bitsin artık bitsin yalvarırım bitsin .
film değildir.skeç derlemesi diyebiliriz.
(bkz: filim ne lan)
Sinemada izledim ve pişman oldum ama televizyonda izlenebilecek bir film.

10.01.2011 Pazartesi 20:00'de atv ekranlarında yayınlanacaktır.
güldürmeyi geçtim "oooff bitse de gitsek" dedirten film olmaya çalışan tanımlanamayan şeydir.
atv'de yayınlanırken 5 dakika bakıyım dediğim filmimsi. bu ne lan derken buldum kendimi. buna para verip sinemada izleyen insanlarda var diyip kaybettiğim 5 dakika için kendimi teselli ettim.
an itibariye izlediğim film mi skeç mi ne olduğu belli olmayan bu filmde ezel dizinin reytingini artırmak için piyasa koşullarını kollayan türk televizyonlarının hareketlerini izledik atv kanalında.

çok gereksiz bir film çeken bkm mutfak ekibi güldürmeyi başardı ama içimde burukluk bıraktı (bkz: çerez film)

atv televizyonu bkm mutfak ekibiyle anlaşıp kanal d televizyonunda yayınlanan çok güzel hareketler bunlar programı için pazarlık masasına oturmuşlar gibi görünüyor.
çok güzel hareketler bunlar'ın en berbat bölümünün bile çok daha başarılı ve komik olduğu, tek kelimeyle gereksiz, iki kelimeyle ise gereksiz ötesi sinema filmi.
hayatımda gördüğüm en salakça film adı. en aptalca yapılmış Yabancı film adı çevirilerinden de beter.
bitse de gitsem nidaları içerisinde, yüksek sabır performansı göstererek izlediğim film. ya da filim mi desem?... her ne ise son derece gereksiz!...
hiç gülmediğim, sinemada yayınlandığında gittiğim ve 10 TL'min boşa gittiği film.
çok acele ettiklerini düşündüğüm proje.
görselinde bu kadar fotoğraf görünce bi boka benziyor sandım.
harbiden boka benziyormuş.
http://galeri.uludagsozlu...-filim-hareketler-bunlar/
berbat ötesi bir "filim". belki klişe olacak ama "bir buçuk saatim boşa geçti." diyebilirim. oturup bugs bunny falan izleseydim daha iyiydi. o bile bundan daha fazla güldürürdü. daha da önemlisi bana birşey öğretirdi. fakat bu "filim" gerçekten film değildi.
0-8 yaş kitlesi için psikolojik gerilim etkisi yaratabilir.
--spoiler--
memen görünüyor mu?
--spoiler--
yok seziliyor
*memen görünüyor yaani!