bugün

Hayata 3 sıfır yenik başlar.
eğer etrafınızdaki kız arkadaşlarınız size ‘yok be yakışıklısın, çok tatlısın, karizmatiksin vs’ gibi sözler söyleyip hala arkadaş olarak kalıyorlarsa muhtemelen çirkinsindir kardeş.
zikmişim karakterini karakter karın doyurmuyor. ömür boyu berkecanı pelinsuya ayarlıyorsunuz sonra onlar her boku yerken uzaktan izliyorsunuz hepsi bu.
bu videolar durumu yeterince güzel anlatıyor.
https://www.youtube.com/watch?v=dr7k2e_mbx8
https://www.youtube.com/watch?v=slS8C7cpeBM
yüzümde çirkin icimde. tanrı özenerek yaratmış gerçekten.
bir de benim gibi sadece burun şekilsizliği yüzünden çirkin sayılabilecek erkekler vardır ki aslında güzellik bir estetik ameliyatı kadar uzaklarındadır. ben yaptırmayı düşünmüyorum o ayrı olay tabi..
Evet hayat onlar için gerçekten zor.
bir "çirkin kral" olamayacaktır.
erkeğin hiçbir şey yapmasına gerek kalmaksızın kızların friendzone hapsettiği kimsedir. he paran varsa işler değişebilir tabi.
yoktur, bakımsız erkek vardır.
Kızlar tarafından teklifinin kabul edilme oranları ortalama yüzde 5 civarlarında olan erkektir yakışıklılarda ise bu oran yüzde 70 80 lerdedir. Farkı yeterince iyi anlatabildim sanırım.
bu durum özgüveninizi domaltır siker atar net. kaç defadır reddediliyorum yeter artık hep karakter değilmi sorumlusu.
erkek güzel olmaz arkadaşlar. erkeğin güzellik kriterini baz alarak tercih edilme oranı düşüktür. hem erkeği güzelliği için tercih eden kız bir zaman sonra istediğini alır ve hevesi kaçar. çirkin erkek kadınların hoşlandığı çirkin davranışları sergilerken bu davranışlara daha uygun olur.
sen dünyalar güzelimisin lavuk.
Son dönemde yapmış olduğum gözlemlere göre günümüzde artık hiç kafaya takılmaması gereken bir şeydir çirkin erkek olmak.
Malum popüler kültürün etkisiyle hayalperest ve heveskâr kızlarımız evlenelim de nasıl olursa olsun kafasında birbirleriyle evlenme yarışına girmiş durumda.
Yani demem o ki çirkin de olsanız birine denk gelirsiniz...
yoktur, az votka vardır.

şaka şaka, gayet çirkinin dipleri mevcuttur.
Kadınların yüzde 99 u tipe ve paraya baktığı için eğer bu çirkin erkeğimiz bir de üstüne fakirse kızlarla arkadaş olma durumundan bir türlü çıkamayacaktır. Amına koyuyum her şey tip mi? Ya
ne yazık ki her şey tip ve kızlar köpek gibi tipe bakıyor.
(bkz: buyrun benim)
efendim bana mı seslendin.
ilk görüşde aşkı hiç tadamayacak erkektir. Tabi tabi yanıl anlaşılma olmasın biz ultrason cihazı gibi iç güzelliğe karaktere bakıyoruz.
Aldatan, güvenilmez, yalancı dır.
Yoktur, bakımsız erkek vardır dememi bekliyorsunuz ama kusura bakmayın.

çirkiniz olum işte tanrı bizim malzememizden çalmış.
yakışıklı erkeği sollamak istiyorsa yetenekli olmalıdır.
Çirkin erkek yoktur, az pizza vardır.

italyan atasözü.
insanı üzer ve derinden yaralar bu durum. insan da arada gerçekden dış görünüş itibariyle sevilmeye doya doya bakılıp iltifat edilmeye ihtiyaç duyar. Çevreden güzel olumlu tepkiler almak ister. Ne bileyim Kızların kendisini süzmesini iltifat etmesini bekler. Aynanın karşısına geçtiği zaman güzel bir yüz görüp güne pozitif başlamak ister. Ne yazık ki çirkin erkek bu güzel şeylere mazhar olamaz. Bu güzel şeylerden mahrum olmanın burukluğu içerisinde yaşar hayatını.

Tabi bu çirkin erkeğimiz parayı bulunca sayısız yakışıklı erkeğe denk hale gelir.