bugün

o özgüven nereden geliyor diye sorduğum tiptir.
Beyaz renk Mercedes cla'ya biniyordur. Kodumun kirosu.
(bkz: çirkin ama zengin erkek)
o özgüven zekadan geliyor olabilir, yaşamaktan aldığı hazdan geliyor olabilir ya da mutlu olduğu için olabilir. belki de güzel ama aptal, yakışıklı ama boşbeyin olmadığı için şükrediyordur. ve biliyordur ki çirkin ama özgüvenli/zeki birinin güzel ama aptal birinden daha mutlu olduğunu.
çoğu kadın söylediklerinin aksine daha düz ama koruyucu kollayıcı tipleri seviyor. Halk arasında 'ayı' dediğimiz tipler çok düşünüyor denemez bu da güven veriyor.cahil cesareti.
Özgüvenin bulunacağı bedende fiziksel güzelliğinde bulunması gibi bir şartın olmadığını bilenlerin şaşırmadığı tiptir.
korkusuz bir tiptir. daha da korkacağı bir şey yoktur hayatta.
Ağzına vurun.
ya,

fiziken güzel görünümlü olmayıp zeki olan, bunun da farkında olan,

ya da;

tipin aq zaten kaybedecek bişeyim yok diyerek özgüven kasan sağlam dostluklar kuran insandır.

benimdir o.(ayrıca abartmayın bişeyi yakışıklı değilsek bu çirkin olduğumuz anlamına da gelmiyor.)

ve de ışte budur. #29554955
benimdir. soru varsa özelden ulaşabilirsiniz.
(bkz: cesur ve güzel)
Bunlardan uzak durum amk. Kendilerini bir bok sanarlar ama görünen köy kılavuz istemez. Özgüvenli çirkin hiiiç cekilmez.
Bu tipler ikili ilişkilerde hiç çekilmezler, samimi, doğal olamaz, sürekli stratejik oyunlar peşinde koşarlar. Aslında Özgüven olarak dışarıya gösterdiğinin altında kendine güvensizliği saklama çabası vardır ve bunu karşı tarafa güvensizlik olarak yansıtır. Taktiklerin içine gömülmüş, Zor insanlardır uzak durun..
Çirkin ama huyu suyu, karakteri güzel, kendini geliştirmiş, sempatik insanlar bu kategoriye girmez özgüvenlerinin kaynağı vardır.
Bana daha çekici gelmislerdir ellerinde kolayca kullanabilcekleri tipleri olmamasina rağmen napip edip bir yol bulurlar ve tipli birinin ettiğini kimi zaman edemedigini bu halleri ile bile basarirlar.o yüzden saygilar efenim.
hem çirkinim hem özgüvenim yok. ben insan mıyım ak
Genelde komik olurlar ve cidden eğlencelidirler.
Beyni yoksa o özgüven bi halta yaramaz. Etrafımızda böyle çok insan var. Boş bir kovan gibidir. Uzaktan bakınca içinde arılar bal yapıyor sanırsın yanına yaklaşınca içinin boş olduğunu görürsün.
En büyük özellikleri Güzel/yakışıklı olup özgüvenli olanları kıskanıp onları ezmeye çalışarak kendilerini rahatlatmaya çalışmaktır..
insanları güzel çirkin diye ayırmak hiç etik insani değil düşündüğünde ama ne bilim o tavırlar hareketler bide kendine bakmadan insanların dış görünüşüyle dalga geçiyorsa. Yani bu özgüven ego boyutundaysa acayip itici oluyorlar.
Her türlü iş yapar.
tam da benim gibi birine benzeyen biri gibidir.
Bitiyorum ya bunlara.