bugün

Bende de varken kaybolandır. Yazın daha çok çıkıyor.
Güzel diye yutturulan çirkin vücut lekesi. Abi bi şey çirkinse çirkindir amk kabullenmene eyvallah da "ohşş çok seksi auuvvvv bayılırım çillere" diye ortada dolaşmanın anlamı yok. Zaten çil güzel bi şey olsaydı fondöten değil çil çizme kalemi satılırdı piyasada aq yalancı samimiyetsiz ibneler.
görsel
şöyle dünya tatlısı bir şeydir.
çillere zaafım var evet.
Yazin yogunlasan sey. Kucukken pek hoslanilmasa da buyuyunce iyi ki var denilir.
Bazılarına çok yakışır.

(bkz: faye reagan)
Güneşlendikten sonra yüzüm hariç her yerimde çıkan meret.

Kızıllara çok yakışır.
Güzellere çok yakışan cilt aksesuarıdır.
Gördüğümde kıskanıp kendimde de istediğim ama sahip olamadığım şey... üzücü.
iyrenç birşey.
Fondötenle kapatıyorum.
Küçükken çilli bom diye dalga geçerlerdi okulda ağlayarak eve gelirdim.
beyazların korkulu rüyası, iyi ki karayım.
Yavrularıda vardır.

(bkz: çil yavrusu)
Renkli gözlü, kızıl saçlı, minyon tipli kızlara yakıştığını söylüyoysunuz da ben bu özelliklerden hiçbirini taşımıyorum ama çilim var dedikten sonra ulan diye düşündüren şey.
chill..
Ben mutluyum kendileriyle.
Fizyolojik olarak açık tenlilerde daha çok rastlanılan, kısmi olarak cildin güneşe gösterdiği reaksiyon ile oluşan ciltteki kabartisiz lekelerdir.
Yazın gelmesiyle artan lanetli lekelerdir. Oysa ne güneş kremleri ne gözlüklerle önlemeye çalışıyorum sizleri. Üzüyorsunuz beni çiller.
Salatalık suyu iyi geliyor ama ben artık çillerimi sevmeye başladım. O kadar boya süren suni insanlardan sonra doğallık kattığına inanıyorum.

insan kendine ait her şeyi sevmeli. Vücudunuzdaki farklılıklar sizi farklı kılıyor.
kışın ortadan kaybolup yazın çok fazla güneş görünce ortaya çıkıyor benimkiler. genellikle burun üstü ve kenarlarına olacak şekilde yayılım gösteriyorlar. hoş duruyor.
güzelliğe güzellik katan noktacıklar.
En sıradan kızı bile aleyna tilki yapabilir.
Doğal olanı güzeldir fakat son zamanlarda birçok kız kendine sahte çil yapıyor ve bence hiç hoş durmuyor. Aman diyeyim dikkat edin.
Turuncu kızlara yakışan malzeme.
Avlanan bir kuş türüymüş, ufak tefekmiş bir de. Tüfeğin sesini duyunca her mantıklı canlı gibi sağa sola hızla kaçıştığından “çil yavrusu gibi dağılmak” sözüne de ilham vermişler.
Bazen gözün renkli kısmı irisde de varlık gösterebilen noktacıklar. Gözünüzün içinde böyle bir nokta görürseniz telaşlanmayın. Ben iki saattir aynada inceliyorum meğer çilmiş.
6 yaşından itibaren bir anda beni farklı birine dönüştüren ve o zamanlarda aynaya bakmaktan tiksindiren yanak ve burun aksesuarı..