bugün

arafta kaldığım programdır.
Tarihten tıpa geÇebiliyo muyuz ya sorularına marus kalan ikinci meslek programıdır.
+makina kazanıp elektrikle çift anadal yapıcam
-zor olmasın kanka
+yok lan düzenli çalışırım olur biter
-öle diyosan öledir kanka
+endüstri mühendisliğindede lisans yaptım mı sonra gelsin amerika xd
-dimi kanka (he amk hee)

1 sene sonra

+ya kanka zaten tek bölüme odaklanmak lazım uzmanlaşmış adam arıyolar artık.
şu an yapılan olay. öyle herkes kaldıramaz. kazanması da okuması da zordur.

eğer aklınıza takılan sorular varsa bana sormayın. çok takılıyorsa yapmayın zaten..
(bkz: çift anadal programı)

(#20479279)
Capini genişletmek isteyenlerin tercihidir.

Tabi birde benim gibi okumak için can atanlar vardır. Keşke okulu 5-6 yıl uzatsaydim da okusaydim der bunlar.
bilkentte olmayan hede. ekürisi için: (bkz: yan dal).
zorluğu sonucunda bitiremeyince "çifte nal" olmasını temenni etmeyeceğiniz program.
aşırıya kaçıp üç anadal yapılabilir.

bizzat yaptığım durumdur çift andal programıyla beraber açık öğretimden işletme okuma ile yapmaya başlamıştım ki. sağlık sorunları nedeniyle okulumu dondurmak zorunda kaldım.
günde 4 sınava girdikten sonra kim dedi lan bana çap yap diye söylendiğim olay. Olsun eminim yerimde olmak isteyen çok insan var. Kıskananlar çatlasın dicem ama benim bu hallerimi görüp haline şükredenler de yok değil.
lise son sınıf öğrencisinin iyi ya şu kolay bölümden okuyayım da yanına bundan yaparım dediği hede.
he gülüm he yaparsın *
(bkz: çap)
4 yılda iki diploma almaktır. Yapacak olanları çok yoğun bir program bekler. Dilbilim bölümüyle yapmak istediğimdir. Keşke programı açsalar da yapsam.
üniversiteye başlarken hedef olup ta, sonrasında beceremeyince ne işime yarayacak diye bok atılan programdır.
üniversiteye başlamadan önceki hayalim, şimdi gerçekten de hayal.
sayısal bölümlerde göte girer uykusuz bırakır da bir koltuğa iki karpuz sığdırır mı merak konusudur. biri aydınlatsın.*
kişilerin iki bölüm birden bitirmesini sağlayan olanaktır. gazi'de kalsam elektrik-elektronik mühendisliği çift anadal yapacaktım ancak hacettepe'de yemiyor açıkçası.
inşaattan mimarlık dışında hangi bölüme yapsam diye düşündüğüm program.
Yogun bir calismaya gerektiren, sabah aksam okul bekleyerek okulun demirbaslari listesinde ilk sirada yer edineceginiz ganosu yüksek ogrencilerin yararlandigi program. Makine kesinlikle ikinci anadal olarak secilmemelidir. Ben seçtim pismanim.
arkadaş özel bir unide tam burslu boktan bir bölüme gidip , 3.80 ortalama yapıp, 2. sınıfa başlarken hukuk a başvurup , kabul edilmesi ile sonuçlanan durumdur.
özellerde yapan çok oluyor.
An itibariyle yapmaya hak kazandığım program. Hadi hayırlısı
ingilizce bölümlerde muafiyet sınavını geçmek şart mı? Bu konudA bır yardım edin...
ne olduğunu tam olarak bilmeme ragmen aşırı şekilde yapmak istediğimdir.

bir alan az bana.
endüstri ve makine mühendisliklerini aynı anda okuyup gerçekleştirdiğim olaydır.