bugün

Temiz bir türkiye için yaptığı yatırımlar ve çalışmalarla taktiri toplamıştır. Ak Parti hükumeti dur durak vermeden icraatlerini sürdürüyor
Yatırımın en kralını yapmışlardır. Temiz bir gelecek için uğraşları sonsuz saygıyı hak ediyor. Ak Parti gerçek çevreciliği gösteriyor bizlere
Kim daha çevreci anlaşılıyordur umarım. 1.5 milyar lira hangi dönemde bu kadar çok temiz çevre için yatırım yapıldı ? Çöp dağından geçilmeyen Türkiye Ak Parti ile birlikte hak ettiğini aldı.
adamlar yatırımın kralını yaptılar daha ne olsun. temiz ve yaşanabilir bir türkiye için 1.5 milyar lira yatırım yapmalarına teşekkür yetmez. kim daha çevreci kanıtladılar bizlere
Çevreciyim diye geçinenlere en büyük cevabı 1.5 milyar lira çevre temizliği için yaptığı yatırımlarla vermiştir. Ak Parti hükumeti hizmette sınır tanımayarak zaten gerekli cevabı veriyor beğenmeyenlere
ak parti iktidarı ile yaşanabilir temiz kentler yaratmışlardır. sokakların temizliği bile bakanlığın bu işe el attığının kanıtıdır.
tarihte ilk defa ak parti ile birlikte esas işlerini yapmışlardır. çevre ve şehir düzenlemesi yapmışlardır. bugün sokaklarda tek bir çöp bile yoksa, her yer temizse bu bakanlığın sayesindedir. temiz çevre için ayırdıkları bütçe bu işi ne kadar ciddiye aldıklarının kanıtıdır zaten.
Çevrecilik dersi verdi ülkemize. 1.5 milyar lira yatırımla kim daha çevreci herkes gördü sanırım. Ak Parti hizmette sınır tanımıyor. Sokaklar temizlendi.
Sizin yalandan çevrecilik yapıp kirlettiğiniz sokakları Ak Parti 1.5 milyar lira yatırımla temizledi. Çöp dağlarını kaldırdılar ağaçlandırıdlar her yeri daha ne olsun
Dünya da görülmeyen bir şekilde temiz çevre için uğraşan bakanlığımızdır. Ak Parti her alanda çalışıyor bu konuda.
Eleştirilsede yaptıkları çalışmalar göz ardı edilemez. Bu kadar yatırım bu kadar temiz sokaklar hangi hükumet döneminde görüldü arkadaşlar. Sadece ak parti başarabildi bu olayı.
Belediyelerin yaptığı çalışmaları halının üstü gibi gözükebilir.ancak tüm pislikler halının altına süpürülüyor.

Türkiye'de çevre sorunları aslında çok ileride daha iyi gözükecek.bununla birlikte tarım arazilerinin imara açılması var ki bu da ülkenin geleceğinden çalıyor.
bayındırlık ve iskan bakanlığı'nın ruhani devamıdır. bundan dolayı da 1991'de kurulduğunda bağımsız olan çevre bakanlığı'nın ak parti tarafından kuşa çevrilmesinde gelinen son nokta olmuştur.
Ayrıca sanayi ve ticaret bakanlığı'nın gölgesinde kalan bakanlıktır. televizyonda kamu spotu dönüyor. yerleşimleri ovaya değil de yüksek yerler yapın diye. pardon da o ovaya kurulan evlerin, binaların, yolların, fabrikaların ruhsatını da yine bir devlet kurumu vermiyor mu?
görsel
görsel

Ağaçlara Yapraklarıyla yağmur damlalarını yakalamayı öğreten bakanlıktır.
Tam anlamıyla rezalettir.
Denetimde çok fazla acigi olan kendisini geliştirmesini gereken kurumdur.
(Tamamen denetiminde bulundum)
Çalışmak istediğim lakin sonra sonra sevmediğim bakanlıktir.
kimlik bunalımında olan,ne yaptığını kendi de bilemeyen,bakamayanlık.
2019 bütçesi 2 milyar 573 milyon 286 bin lira olan bakanlık.
Beşiktaş’ta bulunan binalarındaki memurları korkunç derecede terbiyesiz, saygısız olan bakanlıktır.

Ayrıca müteahhitler için yeni bir mevzuat çıkarmışlar. Yambis’te aktif görünmüyor kimse. Sınıflandırmalara ilişkin yenilenmesi gereken belgeler var.

işiniz acil ve Beşiktaş’ta çözmek zorunda iseniz yandınız.

Memur vatandaşa gerizekalı dedi açık açık. Videoya aldım şikayet edeceğim, öncelikle müdürlerine çıktım ve hanımefendi bana “videoya almanız çok yanlış” dedi. Memurlarının tavrına bakmadan...
bu devlet memurlarındaki "git şikayet et" mantığı beni benden alıyor. birgün kalacak biri elimde de dur bakalım.

lan alt tarafı 657 li birisin 8-5 çalışıyorsun havan kime?
görsel

Eskişehir yolundaki binası.
Bakan televizyonda açıklama yapıyor. evlerini kaybetmiş insanlara maddi destekte bulunacaklarını söylüyorlar. Yanlış mı anladım bilmiyorum, lütfen düzeltin. ölen insanlar için 10 bin tl maddi destekte bulunacaklarını mı söyledi?
Deprem riski olan bölgelerde 99 öncesi yapılan yapıların en hızlı şekilde tek tek denetlenmesi için gerekli organizasyonu sağlaması gereken bakanlıktır.

Üstelik, Bunun için gerekli kaynak vardır: yıllarca Ödediğimiz deprem vergileri.
Yoksa göz göre göre öleceğiz.
Ülke neden bu halde diye soranlar için ibretlik bir örnek.

https://www.instagram.com...TC/?igsh=eGF0Y25rczcyZnl4