bugün

"Bunu bana yaptırayın şeyin, bir gün bana geri döneceğine inanıyorum" diyerek, açıklama yapmasıdır. Nedeni bizi ilgilendirmez açıkcası...
Çok fazla seviştiğine işarettir.
Midem kalktı amına koyuyum!.. tiksindirici derecede iğrenç bir eylem ve başlık...
Infertilite tedavisinde uygulanan bir yöntem. Ileride cocuk dogurmayı düşünüyorsa yumurta kalitesi düşeceginden yada her ay ovulasyon olmayacagından dondurmuştur. Fakat yaşı itibariyle dondurulan yumurtaların kalitesi 20li yaşlardaki gibi olmaz.
Eger 35den sonra cocuk yapmayı düsünen kadınlar varsa erken yaşta yumurtalarını dondurabilirler.
Yumurta bağışı ülkemizde yasal degil diye biliyorum, sperm bağışı gibi. Kendinden başkası kullanamaz, çağla hanım da 45 yaşında cocuk yapmayı düşünmez heralde, anlam veremedigim eylem.
Çok fazla sevişen ve hatta regli dönemini bile atlamak istemeyen kadınlarda korunma önlemi olarak Yumurtalıklar dondurulur da çağla hanım zengin olduğu için yumurtasının 1'ini dondurmuş sanırım. Hani zaman kapsülü gibi gelecekte buzları çözmenin bir yolu bulunacaktır diye falan.