bugün

şekerin, çayın aromasını hissetmeye engel olduğunu düşünüyorum. ki tercihimi her zaman şekersiz, az açık ve biraz ılık çaydan yana kullanırım.
türk kahvesi dediğin de şekersiz içilir zaten.
Çok doğru ve sağlıklı olanıdır lâkin benim başaramadığımdır. Et tırnaktan ayrılırsa ben de şekerden ayrılırım. Yardım ya şeker!!!
Çok zor çok kör olmak mı şeker mi karar vermek.
Hep denediğimdir.
Çayı şekersiz niyetle bir kavanoz kıymetli nutellamla, bittiyse, sayısız bol yer fıstıklı hafif eser seviyede tuzlu karamelli sevgili snickersımla içerim.

Evet çay Şekersiz içilmelidir.
şeker ve kaşık getirmeyi unutan kişi söylemi. ama cidden şekersiz içilir bea.
Bende 4 senedir içiyorum o çay tabağının yanında gelen iki şekeri her yerde sağa sola fırlatıyorum.
(bkz: çayı şekersiz içenlerin ısrarla övgü beklemesi)
Şuan uyguladığım eylemdir. Evet Şekersiz içilir.
görsel
Kesinlikle.

Entry yukarda böceğim.
Katılıyorum çok acıkınca şeker katıyorum bazen çayın tadını almaya engel oluyor şekersiz içme alışkanlığım çocukluğumda babaannemin çayına ortak olmamdan geliyor.
ilkokul döneminde beş şekerli içerken ortaokulda şekersiz içen babama özenerek ikiye, lise son sınıfta iken de şekersiz içmeye başladım. Şekerin, çayın aromasını hissetmeye engel olduğunu düşünüyorum.
Yaklaşıııık (yazar şu an düşünüyor) üç yıldır yaptığımdır. Azmış lan aslında.

Staja başladığımda departmanımda üç erkek vardı ve hepsi şekersiz içiyordu çayı utanmıştım ve öyle bırakmıştım. Şimdi çevremdekilere bıraktırıyorum.
Çayı şekersiz içmek öleceğimiz gerçeğini değiştirmediği için şekerli içiyorum. Evet.
Doğrudur ama içemiyoruz napalim.

Nasıl birakiyonuz şekeri anlatsaniza biraz.
Sağlık için doğru olan önerme.
Sütle içenlerin dedesi ecnebi olabilir.
Katıldığım tespittir.
Bir düşüncedir. Şeker atılan çay çay değil şerbet oluyor.