bugün

Kadın cidden maaşlı, hareketleri felan sanki tamamen paralı asker... Bu arada babamım Hanifeye tepkisi: Allah seni kahretmesin tüü(tükürüyor) allah seni bildiği gibi yapsın... Bu şimdi kapalı mı? Bunun ruhu orospu tü allah kahretmesin seni...
hakkında 300 e yakın entry girilmiş kişi. ilginç gerçekten.
programın paralı elemanı olan zilli.
HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN NEFRET EDiLESi KARAKTERLERDEN.
şimdi burada kendisini eleştiren kitlenin göremediği şey bu hanım kişinin bu program vesilesiyle elde ettiği aylık gelirdir. bakınız cemaat, bu kişiler bu işte profesyonel, yani o programa çıkarak ciddi paralar kazanıyorlar. kendilerine ne tür davranışlarının daha fazla reyting getirdiği ciddi analiz edilerek profesyonelce eğitiliyorlar.

ajdar isimli kişinin gerçekte makine mühendisi olması, lakin mühendislik yaparak 1 senede kazanacağı parayı gerizekalı taklidi yaparak 2 haftada kazanması gibi.

izlemezsiniz olur biter
buna yapılacak en güzel şey talip diye gideceksin efendi düzgün konusacaksın paravan açılınca da ''aa yok çirkinmiş bu gerçekte ya ben vazgeçtim'' diyip arkanı dönüp gideceksin bak bakalım o zaman bidaha cıkabiliyor mu tv ye.
Kaç paraya bu işi yapıyor merak edilen kişi. Resmen bir dizinin baş rolü gibi kendisi esas kız esas oğlan devamlı değişiyor. Bu sevgi aşk evlilik gibi olayları ayağa düşürenlerde suç bu kişide değil. Bugün bu olmazsa başkası olur. Bayhan bile parasız kalıp buraya çıktıysa iyi ücret veriyorlar. Evet.
Eğer aynı kişiden bahsediliyorsa kadının başlığı bir yıl önce açılmış.
Tam olarak ne arıyor bu karı?
Boş insan.
izledikçe tiksindiğim bir insan. Müsvette.
inanın yüzüne tüküresim geldi ilk defa bir kadına.
(bkz: zuhal topal la hanife hanım)

(bkz: aramaya inanmak)
yakında yeni programı ile ekranlarda olacak, tesettürden çıkacak, mini etekli dekolteli hali ile ekranlarda göreceğiz, moda programı sunacak.
Bugüne kadar yaklaşık 1000 adayla görüşmüş, programın palyaçosu yakında zuhal topal'ın yerine geçecek. Derdimizi sikeyim.
koluna girdiği, kokladığı, aşkım dediği erkek sayısı ile herhangi karınca kolonisindeki karıncaların sayısı aynı.
bu kiz midir kadin midir nedir evlendigi gun ulkedeki 35-40 yas ustu ev kadinlari bayram yapacak rahatlayacak..

amk memleket meselesi oldu bu karinin evlenmesi....
Parasıyla oyunculuk yaptığını düşündüğüm kişi.
itici bi tip kötü bir oyuncudur.

Edit: oha başlık bana kalmış tüh
(bkz: benim başörtülü bacıma nikah kıymadılar) hanife'dir.
(bkz: Zuhal topal la Hanife hanım)
hali hazırda açılmış bir başlığı olan oluşumdur.

(bkz: zuhal topal la hanife hanım)

aramaya inanın..
.
görsel
tesetturu sadece basini kapatmamis olan hanim.
bu programlarda herkese ismiyle hitap edilirken buna hanım denmesi gerçekten size de garip gelmiyor mu?
sirklerde bulunan akrobasi topuna konulup uzaya fırlatılsa hiç kimsenin zerrece üzülmeyeceğinden emin olduğum oluşumdur. aklıma kendisi ile alakalı pek çok fikir geliyor lan. üstelik akşamları sadece 5 ile 10 dakika arası katlanmak zorundayım kendisine..
(bkz: iki orospu bir ipte)
Biri sunlari goturup alelade bir sekilde duzse de, su tiyatro artik son bulsa. Ulkece rahat etsek.