bugün

tam dayaklık tiptir.
Az önce bi restaurantta gördüğüm şahıs. Bi kadınla yemek yiyordu.

KEşke böyle bi hafızam olmasa :(
eskort sitesi varmış.
Pezo birkan.
Vay kıllıya bak sen.
görsel

Bu piçi hiç sevmezdim.boşuna değilmiş. Sevgiyi de pazarlamiştir.
Okuldan erken geldiğim dönemlerde denk geliyordum bu civataya.
Efendime söyleyim, bi asarımlar keserimler, yok efendim benden izin almadan bakkala çıkamazlar, yok efendim alacağım kadın anama babama hizmet edecek yoksa anasının evine gidecekler.
Kuvvetle ihtimal, ata erkil bi ailenin ilk ve tek oğlu.
Sallıyorda sallıyor göt lalesi...
işin acı tarafıda kadın milletinin aradığı bu götoş ki geleni gideni hiç bitmiyor.
kürt barzo.
barzo lafını dolu dolu hak eden kişidir. tipinden mütevellit bir ağız dolusu barzo diyebilirsiniz.
Ayla algan dan ders almış oyuncu oluyomuş gel gel bi sen eksiktin tipine soktugumun barzosu.
Milletin zekasıyla resmen alay ediyorlar yüzüne bakılmayacak insanımsı varlığın altına yatmak için bir sürü mal sıraya girmiş .
bence bu programları bu rezilliklerini bilerek yayınlatıyor Devlet.
milletin aklı başına gelmeye başladı ıslah oluyorlar.
Maço erkek olayını abartmış, canli yayında bile kadınlarla nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen, şehirde yaşayan keko.
Verilen senaryoya uyup diğerleri gibi kukla olan, evcilik oyunlarından kendisine fiyat biçen evlilik programı oyuncusu.
Tam da oyuncudur.

Ayrıca yakından görmüşlüğüm var kıl yumağının teki. Hemşehrim çünkünüm.
Maçoyum, adamın dibiyim, üniversite mezunuyum diye ortalıkta dolanan biri. aylar önce ilk kez televizyonda denk geldiğimde kadın eksik etektir gibi bir laf etmişti. Kendisine burdan hoşt diyorum.
kendini "maço bir anadolu erkeği" olarak tanımlıyor. Siz ona kısaca keko diyebilirsiniz.
Şahsım adına konuşayım 10 tane olsa birini vermem.
görsel
bildiğin öküz. her konuşmasında bunu kendi böğürüyor, valla hakaret amaçlı demedim. kendini böyle anlattı.
tip herşey değildir ama insan olabilmek çokşeydir kızlar. bu adama bakın ve tipini beğendiğin birinden bir gün nasıl buzz gibi soğuyabileceğini gör ve düşün.
Su katılmamış ayı.
Reis in şu an talibi var ve karavan açılıyor. Talibi ise Azerbaycan dan salam getirmiş.

Çaya da çıktı adamın dibi. Delikanlılığın kitabını yazmış adam.
Anasını avradını sikeyim uzun yol tır şoförüyüm yolda kafa yapsın diye cigara içiyodum bundan sonra zuhal topalı izlerim daha iyi kafa yapıyomuş.
Maço erkeğe evet tamam ama bu ne maço ne de erkek. Bunun cinsi başka bir tür.

Hani erkek olsam ciddi ciddi döverim bunu. Bu kadar kadınları aşağılayan bir erkek olamaz, maymundan hemen önce doğmuş kıl yumağı.

Adamım diye dolaşıp kaşlarını aldırması falan reklam kokan hareketler.
Sokakta görülse ayıya bak derler ama tvde olunca talibi felan oluyor ilginç.
Amk Luvrita çok iyi sanki.
Şu an tv karşısında gördüğüm, bıyıkları ve kaşları ayrı ayrı halay çeken maço oldugunu söyleyen varlığımsı.