bugün

Son derece zeki, nazik bir yazar. ilgiyle yazılarını takip ediyorum. sözlüğe varlığı ile renk katıyor, umarım hep buralarda olur, her daim yazmaya devam eder.
Birazdan seri artılamaya başlayacagım yazardır.
evde kalmış diyenlere tokat gibi cevap vermiştir. o artık evli. evli ve yıldırımlı. sonuçta zeusun kızı.

ibrahim erkal dan geliyor. gavurun kızı.
https://www.youtube.com/watch?v=OYa1NH02OZk
zalımın kızıdır. beni açık oylayıp yürüyor ama yüz vermiyorum.

bir yazar. babana selam söyle defterini dürecem onun
Korku filmlerinden hoşlanan yazar. Bu bakımdan iyi anlaşacak gibiyiz.
babası tanrı olan yazar.

(bkz: demonsrunwhenagoodmangoestowar)
(bkz: zeus vs allah)
Sakin, aklıbaşında, iyi yazar. Uludağ'daki isterik kezbanların antidotu resmen.
kaliteli ölçülü değerli bir arkadaş... takdirlerimi sunuyorum kendisine...
sanırım kendisi de cyanide & happines takip ediyor. hastalıklı bir ruh hali, ama komik, bizim de işimiz bu değil mi ehehehe.
good stuff, goood stuff.
selam ettiğim yazar. evet.
çok değerli bir yazar... gördüğünüz gibi üstad arrius antoninus pius herkesi eleştirmiyor. takdir ettikleride var... sol framede bu tarz saygı değer insanlar çıkınca direk onları öven entryler giriyorum... bin kere çıksınlar bin kere yazarım. hakedene hakettiğini vereceksin... övgüye layikse öveceksin, yergiye layikse eleştireceksin. götünü başını açıp sözlükte seks manyaklarına kendini ifşa eden varlıkların bu zeusun kızından öğreneceği çok insani değer var bence... saygılar....
(bkz: evde kalmış sözlük kızlarını dışarı çıkartıyoruz)

bir yazar, zalımın kızıda olabilir.
(#30048964)
söylenecek çok söz var.
yıllar geçiyor ama siz bitmiyorsunuz sevgili çok bilmiş mıymıycılar.
bitmeyeceksiniz.

bi de aşağılamadım diye yazması yok mu.
sen kimsin ki aşağılıyorsun zaten ?
ne yani aşağılamadığın için seni hoş mu görmeli.
şu düşünce yapısına da bakın hele.

kime soruyorsun ?
sen gerçekten bu cevapları mı merak ediyorsun yoksa türban takanların eksikliklerini mi arıyorsun.
sana neden mantıklı bi izahını yapmak zorunda bi insan.
ayrıca neden bi insanın kararı kendi aklına hakaret oluyor.

gerçekten merak mı ediyorsun.
bu zamanda eğer yine de aradığın bilgiye ulaşamıyorsan arkadaşım sen sadece art niyetlisindir.
zaten yazdıklaırna göre hepsi aynı türler.
koyduğun fotoğraf da pek güzel gösteriyor niyetini.
gerçekten art niyetlisin.

sizin gibilerin bi mantığı olmadığını şu yazdığın yazıyla çok güzel ispat ediyorsun.
üstelik bi de düşüncelerinin ne kadar anormal olduğunun farkında değilsin.

senin bu bakış açısıyla teskin olman çok zor.
çünkü sen olaya çok yanlış bakıyorsun en başından.

eğer azcık zeka kırıntın varsa mesneviden alıntıladığım şu hikayeyle olayın özünü anlarsın.

Hz. Mûsâ ve Çoban Hikâyesi:

Hz. Mûsâ yolda giderken kenarda oturup duâ eden bir çoban görmüştü. Çoban: “Yâ Rabbi! Bana misâfir olsan, sana en güzel yemeklerden ikrâm etsem, ayağına çarık (ayakkabı) yapsam, saçlarını yıkasam, saçındaki bitleri kırsam” diye duâ ediyordu. Hz. Mûsâ bunu duyunca çobana: “Ey çoban! Allah Teâlâ"ya böyle duâ edilmez, onun yemeye, içmeye ihtiyacı yoktur, insana benzemez” dedi. Bunun üzerine çoban: “Ey Mûsâ! Ben câhil bir çobanım, bana nasıl duâ edeceğimi öğret de öyle duâ edeyim” diye karşılık verdi. Hz. Mûsâ ona Allah"ın şânına yakışır bazı duâlar öğretti, sonra yoluna devam etmek için yürümeye başladı. O esnâda Allah Teâlâ"dan kendisine şöyle bir hitap geldi: “Ey Mûsâ! Ben o kulumun duâsından mutlu oluyordum, çünkü samimi idi. Niçin onun duâsını değiştirdin?” Bu hitap üzerine Hz. Mûsâ tekrar çobanın yanına döndü ve: “Sen nasıl istiyorsan öyle duâ et” dedi ve yoluna devam etti.
Bu hikâyede verilmek istenen mesaj, insanın ibâdetlerinde samimi olmasının çok önemli olduğu, ihlâs ve samimiyetle yapılan ibâdetlerde bazı zâhirî (şeklî) hatalar olsa bile Allah Teâlâ tarafından hoş görüleceğidir.

edit: haha. zeki bi yazar. oldukça zeki. yani o düşünce yapısı için yeterince zeki olmalı tabi bir de onun önüne atlayan şövalyeleri için.
ayrıca en zekice kısmı şu bence : "üşüyor musun takmadığında?" . bu yazar kaç yaşında merak ediyorum. ona göre editleyeceğim entry mi. çünkü bu zeka seviyesine ağır gelmesinden korkuyorum..
Zeki bir yazar.

Tanıyorum güzel yazar.
(#30048964) entrisiyle zeka seviyesini göstermiş olan yazardır.

Edit:geldi yine başörtüsü sümerlerden gelir islamda yok diyenler.
tanımadığım yazarlarda şöyle bir yol denerim .beni açık oyladıysa hangi entrymi açık oyladığına bakarak hakkında fikir sahibi olmaya çalışırım .bu yazarın beni birkaç kez açık oyladığı vardır .kendisiyle dini konularda konuşabileceğimiz fikrine vardım .umarım yanılmam .gerçi nicki biraz korkutucu ama .
Entryleri akıllıca yazar iyi yazmalar.
ben buralarda yokken yine gündem olmuş olan sözlük yazarıdır kendileri..
(bkz: olaylara karışma)
Troll olduğunu sandığım yazar. Gerçekse maaş bağlanması lazım.
doğal olarak oğlunun kız kardeşidir.
(bkz: evde kalmış sözlük kızlarını dışarı çıkartıyoruz)

yaşlandın be bacım.

bir yazar.
gammazcı yazarımsı.
tanım : #30119960 allah c.c. ile prim yapmaya çalışan yazar.
ibadet gizli yapılır lafını hiç duymamış herhalde. birkaç artı için değer mi rabbimizi kullanmaya?

oha koca tanımı görmediniz mi lan?
Mantıklı bir yazar. Doğum günü ise kutlu olsun.