bugün

Santradan gol atarak başlama olayı ile aynı etkiye sahiptir...
geçen bir kız arkadaşla konuşuyorum zengin elinde iphone 6. konu gta v e geldi. dedim pc ye çıkmış alıp oynarsın falan. demez mi bana ne gta v i ben onun bir sene önce xbox ta bitirdim. avantajdır zengin çocuğu olmak. öyle ya da böyle.
sevdiklerinizin dünyevi beklentileri had safhada olur. yani sizin olmanız gereken bir kişi, dönüşmeniz gereken bir profil vardır ve çoğu zaman doğru değildir. etrafınız yalancı, boktan insanlarla ister istemez dolar. çalışma dinine yahut ikiyüzlülük dinine dahil olmanız gerekir. bir spekülatör müteşebbis işadamı (bir henry d. thoreau tanımlaması) olmazsanız aptal damgası yiyebilirsiniz. götün teki olmadığınız sürece işiniz zordur.
şu an klimalı odada uyuyordur. bizim gibi götü başı pişmiyordur.
dunya'ya 10-0 onde gelmistir.
zengin çocuğu değildim pek sanırım ama iyi gelirli bir ailenin çocuğuydum, babamın ve annemin iyi ve saygın işleri vardı... sanıyorum sınıfsal sistemde küçük burjuva sınıfına giriyoruz ailecek...
tanıdığım zengin çocuklarından ötürü hiçbir zaman imrenmediğim insan tipi. hepsi aynı olcak değil ama çevremdekiler züppeydi ve hiç sevmezdim..
Çok kolaydır. Babanız asabınızı bozarsa travesti olur seni rezil ederim diye tehdit ederek para koparabilirsiniz.
Egoist olmayı gerektirir.
babalarının parasıyla kolejlerde okuyup komünistlik yaparlar. hayatımda gördüğüm en çıtkırıldım, en yaş insan kesimi bunlardır. ayrıca beslenmelerinden olsa gerek zengin çocukları 20 yaşında bile çocuk gibi bir vücuda sahip olurlar. iki yumrukla bayabilir, önlerinden basık şahinle geçerek kalplerine korku salabilirsiniz.