bugün

https://www.youtube.com/w...annel=Serta%C3%A7Demirkol
medya sektöründeki zenciler "beyaz zenciler" dir.

gerçek zenciler, mağazaları yağmalayan yokluk sınırındaki bıçak sırtında yürümeye çalışan zencilerdir.
Daha dün Afrika'dan Amerika'ya köle olarak getirilen zenciler
Şimdilerde nasıl oluyorlarsa Amerikan dizi sektörünün içinden geçiyorlar.
iyice götleri kalktı bu ara. Baydım amk sürekli her boktan duyarlılık beklemenizden de farkındalık yaratmaya çalışmanızdan da. Cidden bıktım. Desteklerim hala ırkçılığa karşı eylemleri, her zaman karşısındayım ama artık instagramımda bunları görmek istemiyorum ya. Yoruldum, cidden yoruldum. Kendi götleriyle bu derece kavgalı bir ırkın, dünya gündemini böylesine işgal etmesi artık cidden sinirlendirmeye başladı beni. Tüm ırkçıların amk, cidden amk ama ben ve benim gibi insanlar tamamen suçsuz günahsızken lüzumsuz kız tribi yiyen gariban erkek modunda yaşamak durumunda kalıyoruz, bize yazık değil mi lan...
ortalama olarak kürt ve araplardan daha masum ve zararsızdırlar.
Konyada aşağılanan insanlar.
adamdır.
ırkçıdır. Kendilerinin üstün yaratıldıklarına inanıyorlar. Neymiş firavunlar zenciymiş. Bizim inandıklarımız yalanmış. Yavrum fiziksel olarak bizden üstün olabilirsiniz ama zeka olarak cidden gerisiniz. Evet
hepsi çorumludur. leblebileri kavururken kendileri de kavrulmuş insanlardır.
zenci ne kadar ayıp o sana türklüğünle alakalı ezikleyici söz söylüyormu siyahi de bari.
iq'ları düşük olan siyah derili insanlardır. Politik ve sosyolojik sebeplere yol açılması ihtimalinden dolayı, bilim adamları iq puanlarının düşük olduğunu pek dillendirmezler. Ha iq düşüklülüğü büyük bir sorun mudur? Hayır değildir. Yaşam tarzlarının değişmesinden dolayı yıllar geçtikçe iq puanları yükselecektir.
görsel
"zenciler birbirine benzemez", atilla ilhan'ın ilk yazdığı romanlardandır.
Şimdi eksi yağmuruna tutulacağım ama, Türkiye'de sayıları çok olsa, kürtlerden beter olacak ilkel insanlar. 6 ay Almanya'da bulundum. inanın sokaklarda her türlü pislik bunların başının altından çıkıyordu.
Esmer tenli insanların sorun çıkarma ihtimali her daim daha fazladır.
Dünya insanlarının ataları.
Çok değişik ya hem sallıyor hem sallandırıyor.
siyahilere seslenilen isimdir. millet "siyahi" demek yerine ırkçılık yaparak "zenci" demeyi tercih eder. bence yanlıştır.
suriyelinin amk zencilere bir şey olmasın.

https://scontent-fra3-1.x...9c1d2805e&oe=5820CB01
amerikanın kürtleri
almanyada yaşayan biri olarak iyileride var kötüleride var. beyazlardan daha düşük köle bir ırk olmanın verdiği kompleksle bazıları her boku yapma özgürlüğü olduğunu düşünür bunlar. fiziksel olarak beyazlardan üstün oldukları bir şehir efsanesidir avrupalılar biraz çekinir zencilerden doğrudur ama kafkasyalılardan doğu abrupalılardan filan baya çekinirler pek bulaşmazlar.
yattığı yerden hiç kalkmadan ışıgı malzemesiyle kapatabilen insanlardır.
http://5.media.tumblr.com...5w8ud5TY1qz8opmo1_500.jpg
(bkz: zencilerin üstün ırk olduğu gerçeği)
Şanslı ırk, adamlar ne yapsa hep en iyisi oluyor.
Abd de çok suç işliyorlarmış öyle duydum.
fiziki açıdan beyazlardan daha güçlü insanlar.

daha atletik, daha sevişgen...