bugün

yeri geldiğinde billur ve masun güzelliğiyle, yeri geldiğinde ağızlardan salya akıtacak seksiliğiyle akılları alan, bir yandan da fazlasıyla zeki kızdır. yetmiyordur da! üstüne bir de partnerine sadık, öyle de karakterli.

sen çıtayı niye yükseltiyorsun ki bağyan! ben bu 5 özellikten birine fitken, sen niye akılları bulandırıyorsun. erkan elektar sen ve senin gibilere kurban olur balım.
tüm özelliklerine rağmen çoğunlukla yalnız olan kızdır.
hemen sipariş edilmesi gereken kızdır.
çok çok az bulunan kızdır. ayrıca her şekilde kovalayacağım kızdır. Asla vazgeçmem. Kodum bozuk arkadaş vazgeçme kodunu eksik yazmışlar.*
beşi değil altısı bir arada maşallah maşallah. her eve gerekli kızdır.
Turk erkeginin hak etmedigi kizdir. Butun gun burada bize saydirip saydirip, kari diye hitap edip boyle bir kiz beklemeyin.
Tum ozelliklere ragmen sansiz kizdir... bir okuzun elinde heder olur.
Zor bulunan cinstir, güney Afrika'nın sulak alanlarında yaşadıkları, ürkek oldukları ve çok sıkı korunduklarına dair rivayetler mevcuttur. Ultra serbe
huri melek kizidir,mubarektir.
lan bana 2sinin mevcut olduğu birini bulun sözlük. yeminle varya sevap pointin mina koyarsiniz.
at,avrat,strat.
bana şanslı bir adam olduğumu hissettiren kızdır. hep var olsun hayatımda.
Türk değildir. Hatta Türkiye sınırlarının oldukça uzağındadır.
masum ve güzellik gibi birbirlerine zıt olma ihtimali olan 2 kavramdan dolayı olmayan kızdır.
hem güzel hem seksi olunmaz diye şimdiden bağzı sözlük yazarlarının tepkisini çekmiş kızdır. canım benim yalarım.
(bkz: melis)
Her erkeğin hayalindeki kız olsa gerek.
nefes alsın yeter mantığını benimseyememiş kişiler tarafından talep edilen ama bulunması zor olan şey.
(bkz: hangi rüya)
Aldatılacak kızdır çünkü böyle bir kızla birlikteysem diğerleri de benim olabilir egosuna kapılan erkek bir süre sonra aldatacaktır.
bak pelin'e pelin'e...
(bkz: bayan putin)
sar bana bir tane.
Ben de istiyorum ben de istiyorum!
999.999.999.999 in 1 ateri kasedi gibi. inandırıcı değil. zaten hepsi bir noktadan sonra üflemeden çalışmıyor. aynı bok.

geberin.
ana cheridir. yirim yirim.
(img:#880901)

ılıklar eksi atmasın pliz. usul usul uzaklaşın lütfen.