"horozun bir yolda bir inci bulur
alır hemen kuyumcuya doğrulur
al bunu bana biraz darı ver
o benim daha çok işime yarar
cahilin biri yolda bir kitap bulur
onu alır hemen bir sahhafa yönelir
al bunu bana biraz para ver
o benim daha çok işime yarar."

kızın biri yolda zeki bir adam bulur
alır bunu hemen plastik cerraha yönelir
al buna biraz şekil ver
o benim daha çok işime yarar der.
kızın biri yolda bir adam bulur
almaz onu eli hemen cüzdanına yönelir
adamı kenara atar cüzdanı cebine koyar
o benim daha çok işime yarar der...
Zekilik neye göre?

Zengin erkek alır.
tabi ki ben.
hepsinden karışık.
zeki mi?
iyi sevişen erkek hepsini şutlar kardeşim ilgili iyi sevieşen erkeğin parayada tipede ihtiyacı yoktur.
zengindir ama iyi sevişemiyodur kadın vaktininin büyük çoğunluğunu kafasını dağıtmak için para harcayarak geçirir.
yakışıklıdır ama iyi sevişemiyodur. al bir köşeye koy kenar süsü olur elin gözünü gönlünü edersiniz. dedikodusu yapılır beğeni toplanır bu oğlunun doktor çıkmasıyla övünen annenin kaderidir kazandığı para kendisine akmaz ama gururlanır. vakit kıskançlık yaparak etrafında dolanan kızlara sararak geçer.
gelelim zeki erkeğe zeki dediğin insan parada kazanır güzel kızı götürecek zekayada sahiptir. bunları yapamıyorsa zaten zeki değildir.
her neyse ilgili iyi sevişen kadınını doyuran erkek evde karı dırdırı çekmeyecek erkektir. çünkü evdeki kadın maddi olarak durumlar kesat olsada erkeği tipsiz olsada dırdır etmez.
zeki erkeğin kazanacağı versustur, çünkü zeki adam çok bir zaman fakir kalmaz. zengilik ve zekaya sahip olduğu sürece meryem ana bile verir, çünkü istemesini de bilir.
Madem bu kadar zeki; zengin olmanın, yakışıklı olmasa bile kızların ilgisini cekmenin bi yolunu bulsun. Zekayı kullanamiyorsa da kendini bu kulvara sokmasın lütfen. Zeki olup kullanmasını bilen erkek diyorum ben.
bunun dünyada bir tanecik üçü bir arada olanı(ulu gossip) var ama onunda yeşilgözlü hatunu var.

ulu gossipin alacağı üçlü versustur..
Zengin erkek otomatikmen yakışıklı olacağı için zeki erkek (bkz: yani ben)
Zeki erkek derim. Zeki erkekler daha çok ilgimi çeker.

Hem zeki olduğu için başarılı bir konuma da gelip zengin olabilir. Hemde o parayla zamanla yakışıklı da olabilir. Sonrada beni terkeder.
zeki erkeğin kazanacağı versus. zeki erkek zengin ve yakışıklı olmanın yolunu bulur aklıyla zaten.
Üçü bir arada olanı varsa alırım bir tane.
ilk ikili kombinasyon olursa tadından yenmeyecek erkektir.
ucu bir arada olmasini isteyen kizlarin sevmediği başlık.
zeki erkeğin bir çok kere kaybettiği versustur. çünkü zeki erkek katlanamaz oluyor.
Zeki. Zeka beraberinde dengeyi ve çoğu zaman da sadakatı getirir.

Ama Zeki diyorum sistem köpeği haline gelmiş 24 saat ezber yaptıgı için "zeki" geçinen bir salak değil.

Okul şu an bu değil mi zaten? Önemli olan zekan değil emir alma kabiliyetin ve puanların orta okuldan sonra sadece bu kabiliyetini ölçüyor.

Bir de natüralist bir insan olsa çok mutlu olurdum.
iri penisli alır.
45 yaş üstü erkektir.
Zeki olan 9768668638279 adım önde olacaktır.
gönül yakışıklı istiyor, hayat şartları zengin, bense zeki.
Zeki erkegin her turlu alacagi versus.
en az ikisi olduğu takdirde idare eder bence .
yakisikli erkegi kimsenin secmeyecegi, oyle ki tipin hic bi onemi yok erkek de, haa uzun boylu iri yapili falan olsun o ayri. neyse zekaya gelince, zeki erkek parayi kazanip artirmayi da bilir haa bi bok yapamamissa aptaldir, uzak durula. tabiki de zengin erkek diyorum. adamin askini, parasini ya da tipini yiyerek gecmicek omrun. ha zengin derken zenginlikten kasit ne o da ayri mevzu, rahat bir şekilde yaşadıgın takdirde en zengini senesin.

zira cok zengin erkekler senin gibi siradan, dogal kadinlara para yedirmez uzun vadede, hatta kimseye yedirmez o serveti, ben olsam bende yedirmem valla.
Kadinlarin buyuk cogunlugunun zeki olani sectio karsilastirma.
Aptal erkege katlanilmiyor dostum.