bugün

mr robot.
akasya durağı.
(bkz: black mirror) geçen hafta üçüncü sezonu yayınlandı, her bölümü birbirinden orgazmik.
behzat ç, leyla ile mecnun. doctor who, sherlock, hannibal.
game of thrones. diyalogları cidden zekice.
scorpion. her bir bölümüne bir filmden daha fazla bütçe ayrılıyor olmalı izleyenler bilir.
Tabiki game of thrones. Canım arkadaşımın sayesinde başlayıp bir sezonu sabaha kadar izlemiştim. Her bölüm sonu aksiyon dolu biten dizi. Devamını meraklar beklemekteyiz.
tabi ki BREAKiNG BAD , FRINGE, Türk Yapımı ise LEYLA iLE MECNUN .
kyle xy izledikçe izleyesi geliyor insanın ve tabi sherlock var.
(bkz: deadwood)
siyaset felsefesinin lockecu argumanlarini cok iyi isleyen eski bir dizi. devlet aygitinin yoklugunda guc dengelerinin saglanmasi hususunda onemli betimlemeler sunar.
Leyla ve mec... şaka lan şaka spartacus gibi bi efsane dizi geçti bu dünyadan.
Kesinlikle doctor who dur beyninin çorba gibi olmasını isteyen yazarlar bu dizinin blink bölümünü izlesin.
Arka sokaklar.
the killing
dexter
fringe
David tennatın şeytanla tanıştığı bölüm yapılan felsefi bakış ve sherlocked bölümü spartacus genel olarak hayatı izlerken kacirmadigi küçük unsurlar ve prison break mahone ile çılgın fikirler zekiceydi.
breaking bad.
bms izleyen bilir hem güldürür.
dexter , prison break , breaking bad .
içerde dermişim. dizi sektörü o kadar berbatki örnek verilecek türk dizisi göremiyorum. fakat yabancıları saymaya kalkarsak duramayız.
Şu ana kadar zeka kokan bir diziye rastlamadım.
Varsa rastlayan söylesin bana.
The newsroom.
absürt komediyi ekrana taşıyarak bir ilki gerçekleştirdiği için leyla ile mecnun diyorum.
sherlock holmes der keyfime bakarım.
black mirror rules derim, ardından ise leyla ile mecnun.
akasya durağı! ama bildiğin zeka ulmuş da küf kokuyordu.