bugün

Evet o bir türk kızıdır. Fazla kilolarından muzdarip bir türk kızı. Bu sefer de sirkeyi eklemek istemiştir o uzun zamandır kilo kaybetmek adında verdiği büyük ve hummalı çalışmaya.

iğrenç bir tada ve kokuya sahip sirkenin bilumum çeşitlerini denediyse de bir yere kadar dayanabilmiş, redbull'a kola'ya geri dönüş yapmıştır. Bir daha da öyle kilosundan ağır işlere kalkışmayacaktır. En azından belli bir mücadele vermiştir, taktire şayandır.
(bkz: zayıflamak için kendini kusturan ingiliz kız)
Elma sirkesi tercih edilir.
iştahı biraz olsun kapansın diye içmiş olabilir. üstüne gitmeyin. napsın kızcağız çok iştahlıysa. hem elma sirkesini suya katıp içmiştir öyle yavan yavan da değil hani.

of tamam. ben de içtim tamam mı?
deli cesaretiyle ölümü göze alan kızdır.
kesin suyla karıştırmıştır hem başka faydaları da var alaam yareppim hemen de dalga geçin.
kekik suyu maydanoz suyu gibi versiyonlarınıda daha önce denemiş olan kızcağızdır..
uyuduğunda nefesi fare ölüsü gibi kokar.
karın yağlarını eritmek için sıcak su içen adamın kız kardeşidir.
Bütün gün evde yatıp içtiği sirkeyle zayıflayacağını düşünen kızdır.

Hurafelere aldanmayın, o göt kalkmadıkça boş hepsi.
diyetlerin vazgecilmezidir. her sabah bi bardak ilik suya biraz limon ve bi kasik elma sirkesi dökmeyen bizden degildir kizlar. sahsen elma sirkesi kapsülleri almis onlari icmistim. tadini almiyor ve sirke kokmuyordum. 10 kilo verip diyetten sonra 11 kilo almistim gerci. o da ayri bir mevzudur.
Kayısı çayı içip tuvaleti meşgul eden kızdan iyidir.
az yemek ve spor yapmayı denerse daha başarılı olacak kişidir.

tecrübeyle sabit dostlar. biz de maydanoz suyu, lahana suyu, limonlu su, sarımsak çayı vb. gibi tüm fikirleri deneyerek kolaydan yolumuzu bulmaya çalıştık uzun süre. tabi sonra doğru yolu bulduk.