bugün

sivas ın, merkezde olup da merkez ilçeyle komşu olmayan tek ilçesi.
Bi kaç istisna dışında gömlek , ceket , kazak alımımda tekel oluşturmuş efsane ispanyol giyim markasıdır . Yalnız son 1-2 yıldır biraz düşüşteler gibi . Zara 2009-2010 yılı efsane ötesiydi .
ilk kez yurtdışında karşılaştığım giyim firması.

ister istemez aklımı bizim türkücü zara'yla alakalı olup olmadığı hakkında sorular meşgul etmişti.
sesi orta derece güzel olan sanatçı.
özellike pantolonları bedenime inanılmaz şekilde uyan marka. terziyle falan uğraştırmıyor.
Küçükken şarkıci zara nin sahibi oldugunu dusundugun magaza.
uzaktan bakınca çok sade ve giyilebilir duran bir mağaza. ancak avına yaklaşan bir boa yılanı gibi içeri girdiğim zaman hiçbir şey bulamıyorum, beğenmiyorum. sanırım hayvanlıktan.
ispanyol tekstil firması.

ürünlerin fiyatları standartların üzerinde olmasına karşın kaliteleri aynı şekilde değildir. gayet vasatlardır. kot, kumaş, keten pantolon kesinlikle almayın. gömleklerine bir şey diyemem daha sağlam duruyorlar ama o pantolonlarla olmaz.
hakkında çeşitli varsayımlar olan isimdir.
eklemedir koca konak adlı turkuyu muhtesem söyleyen zarif vede naif bayan.
sivas'ın kızılırmak olmasa hiçbir albenisi olmayacak ilcesidir.memleketimdir.
Trt müzik kanalında sonsuz şarkı adlı programda konuk olan sanatçı. Selanik türküsüyle giriş yapması ayrıca hoş oldu.
ispanyol giyim markası.
kazakları kalitelidir.
günlük kadın kıyafetlerini genelde başarılı bulduğum ispanyol tekstil firması. kadın parfümleri güzeldir ve parfümlerin fiyatı uygundur.
ilk duyduğumda adiyamanli bir girişimcinin kurduğu Türk giyim markasi sanmistim.
Çok varoş lan.
neye niye o kadar para istiyorlar, veren de ne bok yemeye veriyor da, "ulan yazık değil mi suna sunca para verilir mi?" demiyor anlamadım. ..
Zara baktim düşeş geldi aklima vefasiz yarim geldi actim Zara dan bir sarki ki bu tavla bana zor geldi.
yusufu kaybettim kenal ilinde, yusuf bulunur kenan bulunmaz diye çok güzel söyler.
aynı anda hem sivas'ın bir ilçesi, hem bir türkücü, hem de ispanyol bir giyim mağazası olma özelliğe sahip gıcık kelime.
herkes' i işkillendiren soru;

(bkz: o zara bu zaranın mı acaba)

değil.
bugüne kadar hiç alışveriş yapmadığım mağaza. her avmye gidişimde girdiğim ancak alışveriş yapmayı başaramadığım bir yer burası. neden? ürünleri kesinlikle harcıalem değil, özel bir tasarım var evet, ancak "bize" pek uygun gelmiyor. dar pantolonlar, puantiyeli gömlekler erkekler için sıkıntı iken, dekoltelerin yeri ve şekilleri kadınların genelde cesaret edemediği özellikler. yine de, "konsept" giyimler için kesinlikle vazgeçilmez bir yer. sürekli zaradan giyinen insanlar da mevcut.
Canım milletimin chanel'mişcisine gibi tapındığı marka. Ya fiyatları lcw'nin iki katı diye fazla abartmıyor musunuz...
şu an için durumu kurtaran tek marka benim için.

bu da olmasa çıplak kalıcaz.

diğer markalardan deniyorum kıyafet, götü başı ayrı duruyor üstümde. biraz da fiziğimin uygun olması sebebiyle zara modelleri cuk oturuyor . fiyatı da hava basılacak kadar pahalı değil. en şekilli, kaliteli, kesimi güzel şık pantolonları 100 lira. en kötü mağazaya gitsen zaten bir pantolon 60 lira.

tasarımını ve kalitesini beğendiğim, fiyatları uçuk olmayan giyim markası. böyle devam edin. ne daha pahalı, ne daha ucuz.
Erkek ürünleri için en iyi kalıp ve kesime sahip olan markadır. ibne işi diyenler giymesin...
Bir şarkı daha fazla ne kadar içten söylenebilir acaba ? http://www.youtube.com/watch?v=1MuBle97n9M

T: sesini tarzını fazlasiyla beğendiğim sanatçı.