bugün

ayrılma sinyallerini veren sevgilidir.
Sokarım senin zamanına deyip terkedilmelidir...
bir kaçamak yaşayıp geri dönme ihtimali var. zaman dediği o.
bir an önce sevgiliyi unutmaya bakılmalıdır. Zaman isteyen gereksizin tekidir.

peh zamanmış.
gazete bayiine gidilir ''abi bana bir zaman'' denir. zaman alınır kızın eline tutuşturulur.

Kızın istediği zamanı kıza vermiş olursunuz böylelikle ilşki kaldığı yerden devam eder.
O andan itibaren zamanınızı çalmaya başlayan kişidir.

Acilen o trenden inin.
0,75 kuruşa bakkaldan git al denilesi sevgilidir.
Ayrılık çanları calmis olan iliskinin sevgilisidir.

Bu ilk ölüştür.

Kiz-erkek kim olursa olsun feci sekilde üzer. Hem diyeni üzer hem denileni üzer.

Aslinda bir film repligi olan bu soz soylendigi anda "ne ara bu noktaya geldik?" Veya "bizim iliskimiz bu noktaya gelecek kadar basit miydi?" gibi sorulari akilda canlandırır. Bunun yanında bir de ölmeyi cânı gönülden istersiniz. "O yoksa yasamanin ne anlami olacak ki?" dersiniz.

Sonsuza dek beraber olmak icin teklif edilmis bir iliski duraklama dönemine girmiştir.
Sonsuza dek surecek bu iliski bu yavaslikla, bu molalarla nasil gidecektir ki?
Sonsuza dek surecek bu iliski bir et parcasinin kalpte son demlerini yasarken orada sallanmasina daha ne kadar dayanabilir ki?

Bu durumda yapilacak tek sey geriye donup yapilan hatalari, elde edilen kalp hasarlarini dusunmek ve birlikte yapılan guzel seyleri, yasanan en guzel gunleri hayal edip dua etmektir.

Ve eğer onsuz ne olacaginizi biliyorsaniz bundan sonra yapilacak tek sey yalnız nefes alabilmek icin ugrasmaktir. Bunu yapamadiginizda sonsuza ulasamadan yasanilan ikinci ölüştür.

Ve evet bu son ölüştür.

Kronolojik olarak incelersek:

Onu ilk kez gorerek hayata gozlerinizi actiniz.
Onu ilk kez duyarak gulumsediniz.
Ona ilk kez sevdiginizi soylerek ilk nefesinizi aldiniz.
Onu ilk kez operek en mutlu gununuzu yasadiniz.
O ilk kez zamana ihtiyacim var dediginde ilk nefesinizi verdiniz.
O ilk kez "ben sensiz yapamam zamani bosver benim sana ihtiyacim var." Dediginde ikinci nefesinizi aldiniz.
O ilk kez "artik ayrilalim" dediginde beraber ikinci kez nefesi verdiniz.

Ve bu son nefesti. Allah rahmet eylesin. Onu kaybettiniz.

Ben bugun ilk nefesimi onunla verdim. Umarim ikinci nefesim sonsuz uzunlukta olur.
6 ay zamanın var denilmesi sevgili.
Zamanın dolduğunun farkına varıp başka birisini bulacaktır.
Bunların hepsi oyalamak için.
inanmamak lazım.
Sağı solu araştırıp birini bulamayınca geri dönecektir.
Coktan bitmis olan veya hic baslamayacak olandir.
al sana istediğin kadar zaman deyip terkedilmesi gereken sevgilidir. ne olursa olsun seven insan sevdiği ile arasına blok koymamalıdır. koyuyorsa zaten sevmiyor demektir. siktirsin gitsin.
Yol vermezseniz sizi üzecek, duman edecek sevgilidir.
Olması istenmeyendir. Can yakan, yeni bir aşka yelken açmak için zaman kazanmaya çalışandır. ilişkinizin uzatmaları oynadığını gösteren detaylardan da olabilir tabi ki.
Gülen cemaatindendir. benimde postaya diyerek cevap verilir. Sonrasında karşı büfeden bi koşu gidip bir zaman bir posta gazetesi alınır.
Bir turşu kolay oluşmuyor. Zamana ihtiyacı olan alsın gitsin benim zamanım kaybedilemeyecek kadar kıymetli diyeceğim sevgilidir. Zaten bana bunu diyorsa sevgili de değildir o. ikilemdedir aklında fink atan enteresan sorular vardır. Çelişkili olmak bana göre değildir.vesselam.
ayrılacaktır.

bu cümlenin anlamı şudur; biraz ayrı kalalım. eğer sensiz olmazsa geri dönerim.

genelde dönmezler. dönseler de eskisi gibi olmaz. tecrübeyle sabittir.
ayrılmak isteyen sevgilidir.
"Ölene kadar zamanın var." deyiniz. "Ölmeden arama beni."
Zamansız bir sekilde geri dönecek olandır.
benim sevgilimdir. kendisi zamana ve uzaklaşmaya ihtiyacım var dedi. acaba ilişkimizin hızını mı hesaplamak istiyor?

tabii yaa... canım benim. ben de sürekli üzerine gidip durdum kızın fazla hızlı gittik o da anlayamadı birden. neyse mesaj atayım da istediklerini vereyim bari.
Bazen dogrudur. ama bunu erkek diyorsa kulliyen yalandir evet.
creepiest shit.
Ortamlara akıp farklı insanlarla takılmak, arada aradığını sandığı aşkı bulamazsa da çantada keklikçi, siktir yemesi farz insan.