bugün

Ne zaman mutluysak hızlı geçer ne zaman hüzünlüysek geçmeyen şey.
hiç zaman sıkıntım olmaması çok güzel bir duygu.
Ne içindeyim ne de dışında demiş şair.
Balıkesir'de bir höşmerim markası. Evet.
insanı kemiren birim. Evet.
Erdem Ergün tarafından seslendirilen harika bir şarkıdır.
Ah zaman geçmesini dört gözle beklediğimiz geçince de geçmişi özlediğimiz zaman. Hayatım hep böyle geçti hep zamanın geçince iyi şeylerin olacağını düşündüm ama bakıyorum da zaman değişse de diğer şeyler kalıyor değişen sadece zaman oluyor yani demem o ki ah zaman keşke beraberinde dertleri de götürsen.
Hem dost hem düşmandır.
Akıp giden şeylere verilebilecek örnektir.
ilaç değil en büyük yaradır.

zaman hiçbir şeyi çözmüyor.
Bir şarkıda çok güzel ifade edilmişti;
''Giderek üzdün bizi zaman.''
ilaç diyorlar..
insanın temelini çaktırmadan beceren kavram.
Saat ve tarih ile ölçülebilen göstergeçlere indirgenmiş kavram. Beyazlamış saçlarla, gözün önüne düşmüş morluklarla ölçülebilir mi zaman?
Hayatımızın en kıymetli ürünü, maddesidir zaman. iyi harcamak lazım. Boş yere harcamamak lazım. Oraya buraya çar çur etmemek lazım. Ona buna yedirmemek lazım zamanı! Zaman akar gider çalışan arabadaki benzin gibi. Fakat bu arabayı kapatamıyorsun. Kapatırsan bir daha çalışmaz! Bozulur, kullanılmaz hale gelir. Sakın olaki istopta ettirme. Bir istop, iki istop, üçüncü istopta gidersin mazallah.
şehirlerin bile karşı koyamadığıdır.

http://www.sozcu.com.tr/2...i-1310077/1?_szc_galeri=1

müzik gruplarını da dağıtıyor.
https://onedio.com/haber/...Grup&utm_medium=tweet
Zaman'ın da en çok satan gazete diye reklam yapılırken şimdilerde yüzüne bakılmayan, hatta adım paralelciye çıkar diye ilk görüldüğü yerde yırtılıp atılan gazetedir kendileri
görsel
Belirli dozda alınan bir tür zehir, genelde acı ve her zaman öldürüyor..
bugün her şey çok kötü ama yarın,daha da kötü olacak.
görsel
Herşeyi yakan bir ateştir.
zaman sonsuz bir yol bir düz yürüyen merdiven gibidir. sen otursan da yatsan da o ilerlemeye devam eder. yol boyu neler yapacağın senin tatlı keyfine kalmış. o sonsuzdur ama senin bir son kullanma tarihin vardır. sen kaybolur gidersin başkaları kaldığın yerden devam eder.
insanı çoğunlukla delirtendir. en azından beni bu aralar sadece delirtiyor, geçmiyor sadece üstüme biniyor. kendimi zamanın dışına atıp olaylardan da kurtulmak isterdim ama bunun için hayatta olmamam gerekiyor büyük ihtimalle.
bi zamanların pacavrası.