bugün

az önce okan bayülgen'in programında yüzük ile çoşturmuştur.
okanın programında an itibariyle dinlenmeye değer tek topluluktur.
ah bu şarkıların gözü kör olsun coverıyla sıçmışlardır. tan'dan dinleyin de feyz alın biraz.
ah bu şarkıların gözünü sikeyim lafını söylettiren grup.
disko kralında söylediği 'ah o şarkıların gözü kör olsun'u rezil eden gruptur. tamam hiç birşey orjinalinin tadını vermez, tamam her yorumcu süper değildir, ama rezilde etmez bu kadar bir parçayı. ah bu zakkumun gözü kör olsun.
ilk albümlerinden beri dinlemediğim ama dün disko kralında rastladığım özlediğim grup zaman çok şey değiştirmiş onlarda, kalite çıtalarını yükseltmişler, kimse takmasın cinsel tercihe varsa da ne alaka zaten, dış görünüşte gayet mükemmel olan grup dinleyin kardeşim, utanmadan sıkılmadan dinleyin denebilecek grup. Placebo'ya da benzesinler placebo candır.

"yüzük" için: http://www.youtube.com/watch?v=xBF8nmrxYC4
canlı performansını beğenmediğim grup.

örnek: dün geceki disko kralı.

ama albümden feci dinleniyor, orası ayrı..
ahtapotlar şarkısıyla insanı etkiyen grup.
biraz uyu adlı şarkısını şiddetle tavsiye ettiğim grup.
ah bu şarkıların gözü kör olsun cover'ıyla beni benden almış grup. bu cover sayesinde sevdim diyebilirim. kaçıncı dinleyişim bilmiyorum...
Anason şarkısını dinlemekten bıkılmayan grup. Heh bir de cem adrianla düeti vardır ki sorma gitsin (bkz: biraz uyu)
Bir yüzük olacaktı parmağında
Onlarca yıl geçti oysa
Bir tebessüm kaldı
ikimizin de dudaklarında
Geçmiş günleri hatırlayınca
Keşkeler kalıyor bana

Saçlarımıza beyaz düşmemişken..
Farklı hayatlar seçmemişken..
Durdurmadık, durduramadık zamanı

Kendisi bile bilmiyor ama
Hatırlatsın diye seni bana
Gözleri pek andırmasa da,
ismini verdim küçük kızıma.
Biraz uyu şarkısını üst üste dinlediğim halde sıkılmamamdan anladım ki, kaliteli grup.
anason şarkısı türklere özgü olduğunu düşündüğüm grup.
the cure yi taklit eden bazı şarkıları güzel olan grup.
winamptan dönüp dolaşıp anason parçasına geldiğim gruptur. anathema etkisi yapabilir. dikkat.
teomanla yaptığı düet sayesinde tanıdığım ama pek sevemediğim grup.
iyidirler belki.
(bkz: tarzım değil)
yüzük ve anason şarkılarıyla insanı kalbinden vuran gruptur.
(bkz: muhteşem grup)
anason şarkısı günde iki yüz kere dinlenebilecek kalitededir.
Çok çok çok harika bi müzik grubudur. Son albümleri özellike dehşettir: 13 Ayrıca grubun solistinin sesi çok hoştur.
ah bu şarkıların gözü kör olsun şarkısını yeniden söylemiş grup. eğer kulaklarım beni yanıltmadıysa disko kralında bu adam detone olmuş. 2,35'e dikkat.
http://www.youtube.com/watch?v=Kt6tNCP1yaU
sanrı şarkısını gün boyu dinliyorum bu aralar. daha öncede diğer şarkılarının bana yaptırdığı gibi. sıra onda.
solistini yiğit özşener'e benzettiğim grup.yüzük adlı şarkıları fenadır, dinlenir.
anason adlı şarkıları ile beni kendilerine hayran bırakmış gruptur.