bugün

Ümit başkan sanki tek başına mücadele veriyor gibi. Olsun. inşallah ibre dönüp icraatlerini yapar.
Türkiye ' yi seven Türk insanının çıkarlarını düşünen, arap veya avrupa yalayıcısı olmayan herkesin önümüzdeki seçimlerde oy vermesi gereken , sosyal medya ve diğer platformlarda her gün ama her gün desteklemesi gereken parti .
Arkadaşlar lütfen uyanın, şakası yok bu işin. Iktidar ve sarı muhalefete tokadın kralını atma vaktidir .
Ya istiklal , ya ölüm.
sayın genel başkanımız şu an bursa'da ve yanımda.
uludağ sözlüğe özel selamlarını iletti.

sayın genel başkanımızla tanışmak isteyen, soru sormak isteyen gençlerimizi saat 20.30'da zafer partisi bursa il başkanlığına bekliyoruz.
türkiye ' yi seven türk insanının çıkarlarını düşünen, arap veya avrupa yalayıcısı olmayan herkesin önümüzdeki seçimlerde oy vermesi gereken , sosyal medya ve diğer platformlarda her gün ama her gün desteklemesi gereken parti .
arkadaşlar lütfen uyanın, şakası yok bu işin. iktidar ve sarı muhalefete tokadın kralını atma vaktidir .
ya istiklal , ya ölüm.
görsel
internet aleminde tanıdığım ne kadar adam gibi adam varsa alayının desteklediği parti.
anketlerde %001 i bile görmüyor. sokakta bilen tanıyan yok.
akp nin pr yapması için sokaklara inmesi gerekiyor.
Türküm diyen herkesin desteklemesi gereken tek parti zafer partisidir. zafer partisi bu ülkedeki herkesin oyuna talip olmayan tek partidir. onların canı cehenneme. bizim işimiz Türküm diyenlerle. ne mutlu Türküm diyene.
Suriyeli dilenciler, Beyazıt Meydanında yayın yapan Show Haber ekibine kaldırım taşlarıyla saldırdı. Suriyeli şebeke üyeleri, saldırdıkları muhabirleri ölümle tehdit etti .

https://twitter.com/ttvme...?cxt=HHwWgIC--bz-7JkqAAAA
yakında sokağa çıkamayacağız . bu tablo reis erduvan ve süleyman soylunun eseri .
işte bunun için zafer partisi .....
Faşist bir parti asla oy vermem.
tabanı geçmişi olmayan partilerin tutunması oy alması zordur. reis bugünlere gelmek için gençlik kolları başkanlığından tutun her kademede görev alarak zirveye çıktı ümit denen tipi kimi tanır ne siyasi geçmişi var oy potansiyeli nedir % 1 ben parti kursam onu bende alırım. kendi kendinizi kandırmayın bide iktidar olacak diyenler yok mu insan götüyle bile gülmüyor. gerçekten çok yazık.
ümit Özdağ herkes tarafından tanınan bilinen ve siyasi geçmişi olan bir insan. insanlar ümit Özdağ ı tanımıyorlarsa bu tanımayanların kendi ayıbıdır. ümit Özdağ bu ülkede oy potansiyeli oldukça yüksek bir insandır. milli duygularını kaybetmemiş herkes oyunu gönül rahatlığıyla ümit Özdağ a verebileceğini bilir.
bu ülkede şimdiye kadar oy kullanmayı reddeden Türkçüler ümit Özdağı destekleyecekler. MHP'de ve iyi partide talihsiz bir şekilde sürünen milliyetçiler zafer partisini destekleyecekler. bu vatanı ihanet odaklı ittifaklara teslim etmeyecek kadar seven herkes zafer partisini destekleyecekler. ve Atatürk ün izinden giden Atatürk'ün görüşlerini benimsemiş ve ona sonsuz saygı duyan insanlar sahte Atatürkçülerin peşini bırakıp gerçek Atatürkçüleri destekleyeceklerdir. onun haricinde satılmış, yalama ve hdp li insanlar zaten oy vermesin. onların verecekleri oy çorbanın içine kaçan sinek, yemeğin içinden çıkan kıl gibidir.
ilk seçimde yüzde 50 oy alıp tek başına iktidara gelecek parti.
Valla lan akşam tengir dedi bana.
Ekşi sözlükte birinci olmuşlar ankette.
inanmayan Kürt Suriyeli mülteci sever fetocu liberal vb.dir.
Hem inanmıyorsanız da saygı duyun.
sırf kötünün iyisi diye CHP ve akp çıkması ve kimin fetöcü olduğu belli olmayan ittifakına ancak başka hiçbir seçenek kalmadığı zaman oy verebilirim. bu da benim onları seçtiğimi göstermez. türk milletini seçeneksiz bırakanlara da lanet olsun. zafer partisi bu seçeneksizliği ortadan kaldırmıştır. türk milleti ne cumhur ittifakının ne de millet ittifakının parmağında oynattığı kuklalar değildir. türk milletinin isteklerini ve fikirlerini hiçe sayan bu kirli oluşumlar türk milletinin zaferi karşısında bertaraf olacaklardır.

kendi açımdan şunu söyleyebilirim, millet ittifakı Tayyip Erdoğan'ın karşısına islamcı ya da PKK'lı biri çıkarmadığı takdirde sandığa gider akp karşıtı oyumu kullanırım. eğer sarı muhalefet böyle adaylar çıkartırlarsa oy kullanmaya tenezzül etmem. bu tarz adaylara kimsenin de oy vereceğini sanmıyorum.
Zafer Partisi GiK üyesi ve Ekonomi-Sanayi Komitesi üyesi Aykut Azgur, 4 Deniz 4 Bölge projesini esas alan kısa bir makale kaleme aldı. hem istanbul'u ve marmarayı kurtaracak hem de anadolu'yu kalkındıracak olan böyle bir proje benim de aklıma gelmişti. Umarım uygulanır.
Sağda solda gezen oy oranlarını alamayacaklarını düşünüyorum ama iyi bir ittifakın içinde mecliste rahatlıkla 5-10 vekil ile kendilerine yer bulabilirler. Arkalarına bir gaz aldılar ama hadi bakalım.
Yav işte bir parti adıdır.
Cephede yerli işbirlikçilere, bölücülere ve sömürgecilere karşı yanında yer aldığım parti.
Tanrı türkü korusun.
Görüşlerime uygun bir parti olmadığı için genel seçimde oy kullanıyordum.

Lakin, ümit özdağ'ın mülteciler hakkındaki görüşleri ve kararlı duruşu için, bu seçimlerde oyumu zafer partisine vericem.
Zamanı gelince iyi partinin stepnesi olacaktır

Çünkü ülkücü gelenek bunu gerektirir.
Tarih bu partiyi ve onun politikalarını desteklemeyenleri , vatan ve millet düşmanı olarak damgalayacaktir çok açık söylüyorum.
Nasıl ki karısını, kızını, anasını memleketlerinde bırakıp kaçtıysa suriyeliler afganlar; ukraynalı erkekler
iyi kötü neo nazi veya değil ülkelerinde savaşıp kahramanca dövüşüyor adamlar ve bunların foyolarını daha net ortaya çıkardıysa , ensar, insan hakları vs. diyip zafer partisine karşı olan veya oy vermeyecek olanlar . Şahsım nazarında beş para etmez, karısını kızını peşkeş çeken, vatansız, kula kul olmuş vatan ve millet düşmanlarıdır. Çok açık söylüyorum. Saflarınızı belirleyin. Ya zafer partisine oy verin barışcıl şekilde gönderelim , ya da iç savaşın kralı geliyor bilginiz olsun . Suriyeli diye sizi de paket ederim çok açık söylüyorum.
Artık ya herro ya merro durumundayım, savaş halindeyim . Bilginize .
görsel
bir kürt olarak sikmisim diğer partileri bu adama oy verin. ülke anası sikildi her yer sığınmacı yarın çok geç olacak. ki ben bile bu adama hak veriyorsam gerisini siz düşünün.
parti-yi hümayun.
Vatanını seven herkesin desteklemesi gereken partidir. Sadece sığınmacıları gönderme argümanı için bile canla başla desteklenmelidir.