bugün

balık sofrasında sadece içki olacağını sanan, 15-18 yaş yazarları peşinden sürükleyen ve akp karşıtlığı yaptığını sanan belşçi bir yazarımsı.
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/16592107.asp

akp'nin kürdistan açılımı hakkında yazdığı yazı 10 numaradır. ama anlar mı ki bu ibneler? ya da anlasalar bile anlamış görünürler mi.
türk gençleri arasında sevilen sayılan değer verilen önemli yazardır.
bugünki yazısı ile okuyanlara;
kafkafkaf-sinsinsin-kafsinkafsinkaf...dedirtmiş yazar.
http://www.hurriyet.com.t...sp?yazarid=249&gid=61
(bkz: karşıyaka türk bayrağıdır)
medyanın en en en kral yazarıdır. döktürmüştür yine mübarek. ellerine sağlık.
bir ahmak tarafından paylaşılan bugünkü yazısını içerigini bildigim halde okudum ve pes dedim.

nerdeyse 300 km ötede bir maç oynanıyor, maçta bir taraf rum bir taraf türk. maç sonrası türk oyuncular taşlarla saldırıya ugruyor. kaçan kaçana, yılmaz özdil yazısında buna deginiyor ama yine laf dönüp dolaşıp iktidara geliyor. pes vallahi pes ben bi'şey diyemiyorum agzım açık kaldı. ulan nasıl bagladı, ne yaptı . helal olsun.

bu adam aslında şeye benziyor kerhanedeki kadınlara, kimse hakaret anlamasın kerhanedeki kadınlara benzedi derken mecaz olarak benzemeyi kast ettim. hani kerhaneye gidersinde ordaki kadınlar sen ne istersen onu yaparya. bu adamın görevide o, birileri atatürk övülsün ben de o yaızyı okuyayım mı diyor? hemen devreye bu adam giriyor. istenilen neyse, okuyucunun kafası neyi basıyorsa onu yazıyor. yok enflasyon, tüfe falan zaten okuyucu anlamıyor yılmaz özdilde anlamıyor ortada sorun kalmıyor.

helal olsun iyi yere tezgah açmış. burdan nemalanır sürekli.
bazı kalın kafalıların anlayamadığı üzere kendisi biat medyasından ve ya zihniyetinden değildir.
lafı dolandırdığı için kerhanedeki kadınlara benzetilen yazar.
diyelim ki öyle.
peki bunu en iyi yapan akp'liler kerhanenin assolisti mi oluyorlar o zaman?
bunu da kabul ederseniz benim için sorun yok.
sözlügümüzün demirbaş yazarlarından (bkz: CanY13) adlı yazarımızdan seviye ve bilgi olarak daha altta olan yazar. kendi sözlügümün yazarını okurum bu adamı okumam lan. bilgisi zekası sözlükteki bir çok yazardan alt seviyede ama işin kaymagını yiyen bu adam.
izmir faşisti.
sanki koca memlekette başka vilayet yok.
ayrıca izmir'de bir de kutsal emanet varmış.
hani atatürk'ün cenazesine gitmediği annesi zübeyde hanım'ın mezarı.
bu adamlar kabe sevgisine, sakal-ı şerif sevgisine, hırka-ı saadet sevgisine putperestlik derler ama atatürk'ün annesi kutsaldır.
ilginç...
sabahta iken aydın doğan a şimdi ise karşı tarafa çakan, 23 bin lira maaş ile keşke hepimiz böyle muhalif olsak dedirten azılı faşist. yazdığı yazılara "makele" diyenler ya da "anlayana" diyenlerin zeka seviyesi izmir tipi ırkçılığı şiddetle benimsedikleri için oldukça normal görünmelidir.
tribünlere oynamaya başlamış yazardır. hele şu karşıyaka yazısından sonra yaşlılık belirtileri iyiden iyiye kendini göstermiştir. artık göztepeliyim demese bari...

çok övdüğü karşıyaka'nın istiklal marşı sırasında yaptıkları mı?
http://www.youtube.com/watch?v=kQt4cDvY0q8

demem o ki, armada bayrakla olmuyor bu işler, insanın içinde olacak vatan sevgisi...
çileli köşe yazarı. yüklenmeyin olm adama, atatürkçü o. atatürkçülere çok yükleniyorlar. zaten azınlıktalar.
nedense bazı aliağasporluların salyalarını saçmasına neden olan kişi. kendi taraftarlarının gerçekleri söylemesine çok sinirlenmiş ve kıskanmış gözüküyorlar. haklılar, ezeli rakibin böyle şanlı bir tarihi olsun sense var olabilmek için için aliağaspor'a yaman ve bir buçuk milyona bir antepliye satıl. kim olsa böyle akıtırdı salyalarını. kendilerine acımakla birlikte üzülüyorum gerçekten.

karşıyaka ... türk bayrağıdır,

ezik rakibi...anteplinin malı.
6-7 eylül olaylarının mantalitesini yazılarına serpiştiren yazar. ulusçuluk ayağını bırakmasını diliyoruz.

not: mail adresi üslubuna yaraşandır ayrıca:

yozdil@hurriyet.com.tr
nedense bazı şikecileri sevindirmiş yazardır.

yılmaz özdil bu yazısında şike yüzünden ligden düşürülen tek takım realitesini yazsaydı gözümüzde biraz daha büyürdü.
ya da birden fazla futbolcusu doping testinde pozitif ivmelenen takımı yazsaydı.
tamamen yasal yollardan üst ligde oynama hakkını satın alan takımı yazmasını zaten beklemiyoruz.
5 bin lira maaş alıyordur herhalde diye düşünürken 23 bin lira maaş aldıgını sözlükten ögrendigim şahıs.

o ne lan koskoca 23 bin lira, yılda 280 bin lira eder. düz hesap 300 bin lira, 3 sene daha yazsa 1 milyon lira dile kolay. vay be helal olsun. adam boşuna iktidarı eleştirmiyor demek ki varmış bir bildigi.
her gün yazısını okumak için 5 saniyemi harcadığım yüzeysel, sığ yazar. üstelik okumak için uyanmam bile gerekli değil.

edit: iki basamaklı iq'lara hitap ettiğini unutmuşum.
izmir i ötekileştirmesiyle eleştirilen yazardır. bu ülkenin başbakanı milletvekilleri bakanları izmir i ötekileştiriyorken bir yazarın bunu yaptığında tepki alması çok gülünç bulduğum bir hadisedir.
bugün de formda...
http://www.hurriyet.com.t...sp?yazarid=249&gid=61

yürü be izmir'lim...
Boruyu yine sonuna kadar sokmuştur. sesleri burdan duyuluyordur.
memleketine en yürekten bağlı ve en sadık yazarlar statüsünde birincilik kürsüsüne koyulması gereken yazar. adeta izmir'in bir neferi bu adam. bazen köşesinde bariz bir şekilde izmir'e iltimas yapıyor. kendisine önerim yurtdışına pek fazla çıkmasın. sıla özleminden perişan olur.
akp ile sevişedururken ve genelde akp dişi rolünü alırken cebini de dolduran gazetecidir. aydı minumum 23.000 tl para kazanmaktadır.
23 bin lira maaşı nasıl alıyor diye sorulması gereken adamdır. zira olurda biri sorarsa aha benim cevabım;
hürriyetin trajı 500 bin. yani günde adamlar 500 bin gazete satıyor.
gazetenin kagıt parasını fiyatından çıkardıgını düşünürsek her ekledigi reklam kar olacaktır. 20 tane 50 bin liralık reklam alsa; tam tamına 1 milyon liralık reklam yapar.

günde 1 milyon reklam karı, ayda 30 milyonluk reklam karı eder. peki bu para yazarlara nasıl dagıtılır?

basit. en çok okunan, raytingi en bol olan kişi en fazla paya sahip olur. bu da yılmaz özdili açık ara öne çıkarıyor. 23 bin lira.

23 bin lirayı çok iyi yazdıgı için degil çok okundugu için alıyor. yani fazla sazan avlıyor. her okuyucusu pardon sazanı yılmaz özdile ekstradan para olarak geri dönüyor.

yani adam işini biliyor ve iyi yere tezgah açıyor. bakıyor en bol para kemalistlerde var. yagla babam yagla. akpye saydır, cumhuriyet karşıtlarına saydır, kürtlere saydır, türbana saydır.

yani işin özü türban, akp, cumhuriyet karşıtları ve kürtler olmasa bu adam yaşayamaz. sazanlarını iyi avlayamaz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar