bugün

(bkz: yılmaz morgülün damarları)
Her türlü hale girebilen değişik bir şahsiyet Allah akıl fikir versin ona Kişiyi iyi gibi ama yaptıkları falan garip tabiki kendine.
Ezgi'yi pincikleyen yarışmacıdır.
Ulan sen de az çakal değilsin.
kendisiyle ilginç bir anım olan insan.

biraz vücudumu toparlama konusunda kendimle kavgalar, savaşlar verdiğim sıralardı. annemin artık "spora gel sen de" diyerek başlattığı kampanya babamın da desteği ile bir zorlamaya dönüşmüş gitmek farz olmuştu. "motivasyonum yok, gitmek istemiyorum" bahaneleri, "sen yıllarca basketbol oynadın sporcu adamdın ne oldu sana kaldır artık götünü" cümleleriyle savuşturuyor ve bir eskrimci edası ile alt ediliyordum.

yavaş yavaş spora, spor salonuna ısındım. hali hazırda bulunan programımı devam ettiriyordum. koşu bandından inip spor yapmanın verdiği dinçlikle minik bir antilop edası ile bench press yapmak için aletin başına geçtim. salonun o saatlerde sessiz olması beni motive ediyor, 482 gün boyunca ağır çalışmalar yaparak hayvan gibi olan yarmaların olmayışını sevinçle kutluyordum.

halteri sincap gibi pıt pıt kaldırdım. bir kaç setin sonunda bitirdim ve kafamı kaldırdım. mavi taytı ve kafasında bandanası ile onu gördüm. siyah gözlükleri gözünde bir metre mesafemde ısınma hareketi yapıyordu. Ne ara geldiğine dair en ufak fikrim yoktu. "yılmaz abi hayırdır ?" dedim şaşkınlıkla. yüzüme baktı gülümser gibi sadece "survivor" dedi. sonra merdivenlerden inerek pilates salonuna emin adımlarla gitti. bomboş bir salondan yılmaz morgüle uzanan bu geniş yelpazede ben ise şaşkındım.
türünün tek örneğidir.
canım benim çok severim. Çok ponçik. Kendimle özdeştiririm.
adamın ismi çıkınca çıldırdı ben sana ayetel kürsi okumuyor muyum diye atakana kızıyor asdfgh.
Birazdan elenecek isim survivor da.

Selametle.
An itibariyle adadan şutlanmıştır. Ayrılırkenki tripleri de beni kahkahaya sokmuştur.
Ulan şimdi yine telefonla saçma videolar çekip de sonunda o kahkahasını atmaya başlar. Yandık aq biraz daha tutsaydın ya içeride acun.
belki gücü gençlere erişemez. ama yaşına göre muhteşem yarışmacıydı. her zaman olmasa da çoğu zaman kazandığı oyunlar oluyordu...

bugün giderayak hem ünlüler hem de gönüllüler takımına insanlık dersi verdi.

acun açıklamadan önce yunus'un gideceğini sanırdım, zira isim okunana kadar yunus'un tepkisini ölçme adına gözümü ondan ayırmadım. fakat yılmaz morgül adı söylenince tuğba özay gibi şoka uğradım.

survivor bir tek bu adamı bozmadı. nelere göğüs gerdi de bu arsız atakan'ın yanına geçmedi.

annesi de tedavi görüyormuş, geçmiş olsun...
yılmaza uzanan eller kırılsın yılmaz gitti survivor bitti daha da izlemem survivoru atakan senin mk.
muhtesem kisilik. bu adamin kendine saygisi herkese ornek olmali.
Kas yığını.
çok şükür gitti.
Şimdi bütün sabah programlarına katılıp adada olanları anlatır amk beynimizi siker.
Survivorda yaşına rağmen verdiği mücadele ile kendini kanıtlamıştır,sinsi Atakanı yerin dibine soktuğu için tebrik ediyorum kendisini
küçük yaşta babasını kaybetmiş, kardeş bakımından kalabalık bir evde yetişmiş 7 yıl kanser tedavisi görmüş ağır olaylar atlatmış. e tabi normal olmasını beklemiyoruz da bu da aşırı anormal be. ( ben hala bazı insanlar candır bazılarıysa deterjandır sözünü düşünüyorum hayır yani bir insan hangi durumda hangi sebeple söyler ki böyle bir söz)
Survivor 2016 yarışma programından en son elenen kişidir. Dedikoducu, sürekli üzerinden prim yapıldığını düşünen ve din üzerinden prim yapan itici insandır.
Elenmesi iyi oldu. Takım baya güçlenecek gibi.
çektiği vine larla elbette kendini küçük düşüren biri olmayan fakat yıllardır onun efendi duruşunu, sevecen ve ciddi kişiliğini seven hayran kitlesini hayalkırıklığına uğratan şarkıcı.

değer miydi? bence değmezdi.
1964 doğumludur.
1964 yılında doğmuştur.
Milattan sonra 1964 yılında hayata gözlerini açmıştır.
1964 yılında dünyaya merhaba demiştir.
1964 yılında doğdu.

saygılar sunuyorum azizim...