bugün

y ve g ile.

iyi oyuncudur.
Yunus Günçe ç ile.
Ahahhajajaj güldüğüm sempatik bir adam ya.
Beyefendi ve sempatik, nazik bir abimizdir dr kendisi ama çok konuşuyor be.
kendini geliştirmiş, eğitmiş bir abimiz. fakat bunu yaparken o tek düze kalıplara hapsolmadan kendi yolunu bulmuş. son derece orjinal bi karakter. son zamanlarda oyunlarda da şaşırtıcı bi başarı gösteriyor kendisini buradan tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.
Bu adamın stand upuna ön sıradan bilet almak için yarış eden arkadaşım var be, hem de bu sözlükte. insan gercekten hayret ediyor.
psikolojik sorunları vardır.
Hay bu yunus kimse heryerde adı geçiyor.
eteğindeki taşları dökmüş cihangir çocuğu. konuş artık abi ya.

nihayet.

geniş çaplı fırçalıyor şu an.
Erollll reklamı ile çıkış yapan kişilik.. masum ve saf ayaklarına yatan sinsi ve fazlaca itici bir tip.
hangi yunus bu ya ç ile olan mı.
ilk bu elenir, hatta elenmeyi bırak ölecek kalacak oralarda dedik herkesi gömdü nerdeyse.
ikinci dokunulmazlikta ünlüler kaybederse ezgi aday çıkar, ezgi gider.
gönüllüler kaybederse, kerimoğlu ve ibrik çıkar, ibrik veda eder.
her halükarda yunus kalır.
Yarismanin basinda bunun omru cok olmaz dedigim lakin adam basil bi strateji uyguladiysa hala adada lan.
(bkz: Yunus günçe yi harcayacaklar matmazel)
yarışmadaki en efendi adamdır.

popüler kültüre, kaslı yahut tikilerin hegemonyasına inat şu adamı şampiyon yapsanıza.

hadi göreyim sizleri.

yağsın oylar yağmur misali.
2004 YILINDA EUROViSiONU KAZANAN RUSLANANIN iZMiR FUARINDA UFAK ÇAPLI BiR KONSERi OLACAKTI.
RUSLANADAN ÖNCEDE SAHNEYE ATHENA GRUBU ÇIKTI MiLLETi ÇOŞTURDU.

ATHENA KULiSE GiRDi BEKLE BEKLE KiMSE YOK YARIM SAAT 1 SAAT GEÇTi DERKEN BU SUNUCU BOZUNTUSUNU ATTILAR SAHNEYE.
GiT MiLLETiN GAZINI AL BASMASINLAR FALAN DiYE SANIRIM.
BU MAL ÇIKTI YUHALAMALARI KENDi ÜZERiNE ALDI MiLLETE CEVAP VERMEYE BAŞLADI.
BENiM DE SEKS HAYATIM VAR BENDE SiZLER GiBi SEViŞiYORUM FALAN DiYOR AMA NE ALAKA YANi.
NE ÇEKTiYSE UÇMUŞ BU. NEYSE MiLLET ÇAKMAK SODA FALAN FIRLATTI
2 TANE GÖREVLi GELDi BU SIĞIRI iNDiRDi SAHNEDEN SONRA DA RUSLANA ÇIKTI ZATEN.

DiYECEĞiM O Ki BU HERiF OLMAMIŞ.

UNUTMADAN, iNADINA "C" iLE.
"che" ile.
yunus günce diyince aklıma lise defteri geldi geçmişe selam.
şahsımı fazlasıya rahatsiz eden bir insan. nedenini gerçekten bilmiyorum, o çıktığında kanal değiştiriyorum.
Elenir dediler, çakılı kaldı.
Ç. ile.
buraya en iyi arkadaşımı bulmaya gelmedim dedi.

adam var , adam gibi.
Yattaraya alttan alta maymun diyor. iyi bilenmisler birbirlerine gerçi yunus kızmakta haklı yattara buna sen kimsin ezik dedi atakan da delikanlı değilsin yarak istiyon dedi bu da yattaraya sudan korkuyon yapbozlarda da başarısızsın "haliyle" diyor.
günçe ç ile.

konuşmayı seven, boş konuşmayı daha çok seven bir yarışmacı.
ç ile.

c ile diyen orospu çocuğudur arkadaşlar.

ç ile diye kıçını yırtıyor adam.
Survivordaki dürüst tek insan ama Türk halkına hitap etmiyor tabi o yüzden gider heralde adadan.
Ya bu Yunus neyin kafasını yaşıyor adada bir şey mi içiyor ya??