bugün

komik olduğu düşünülen ama komik olmayan biri.
Nagihan'nın bir dövmediği kaldı. Tuttu bugün ona sarıldı elini tuttu sakinleştirmeye çalıştı. Yok böyle gurursuz ezik adam ya valla.
Çok ama çok boş insan.
sevinirken insanları döven bir adam. o nasıl sevinme.
adada bambaşka bir kulvarda takılan adam. barınakta kavga oldu deyip barınağın felsefik tanımını yapıyor. ödül olursa yiyor , kazanamazsa bacağım sakat abi , yani , yüzüme söyleyin abi, takımız abi ya , günçee benim adım , ç ile ..falan diyor. kızlar oyun kazanınca da bi güzel kucaklıyor . hmfsss mis..
''yunus günçe, ç ile''
unutmamak lazım.
sevinirken yunus günçee , çe ile!! diye bağırıp eliyle ç işareti yapmasına ne demeli.

bu adamın bi stand up ında şunu anlattığını biliyorum. biri bugün buna sormuş seni bi yerden tanıyorum diye. yunus günçeyim ben demiş. az ünlü ya bu . herkes görüyo ama adını unutuyo tabi. Yunusu taniyan adam da düzeltmiş günçe değil ''günce'' ya o demiş. başkaları da varmış onlar da onaylamış. günce olması lazım demişler.

böyle yazınca komik olmadı , o anlatınca da komik değildi. zaten anısı komik değil. ama ne bileyim insan bunu oyun kazanınca niye kullanır.

mesela tuğba diyor mu oyun alınca ,, '''tuğğbaaa , yımışak g var ona göre!!'' diye.
Göttür.
Ayrıca eda'yı elliyor ve kendini kaslı sanıyor.
adam her oyundan sonra eliyle ç işareti yapıp ç ile demekte haklıymış.
görsel
tanrıyı seven yazarmış.
Ne dediğini bilmiyor.
"hiç bir şey görüntüğü gibi değilmiş" lafına inandıran kişilik.
Ç'yle. Bune saçma bir şeydir
2 haftaya kadar elenmediği takdirde cesedi çıkıcak survivor yarışmacısı.kaç kiloya düştü adam ya. Ölecek.
Sevimsiz bir insana benzeyen oyuncu. Belki sevimlidir özünde ama bana öyle geliyor. Evet.
Acun yunus gün'c'e dediginde ç ile diye duzeltmeliydi ki bence icinden demistir ahahagh.

Edit: tuğbayi duzeltti agzini yedigim. adam sempatik ya kiyamam kabul ediyor basarisizligini. yuru be!
Ben çok seviyorum niye öyle diyorsunuz. Bence gayet sevimli bir insan. Ama mehmet söylenmediği takdirde gidecek. Geçen hafta olsaydı yılmaz gidiyordu şans işte.
Çok severdim koçum benimde, ne hale geldi adam yazık.
sevinirken arkadaşlarını dövdüğü için bile elenmesi makbuldur ama biraz formsuz diye üstüne çok geldiler, yunus bu toprakların samimi adamıdır , üstüne oynayan parkur yiğitlerine karakter şov yapmaktadır.
Normal bir insan değil.
Ç ile ç. Anlayın artık şunu amk.
Bu çocuğun üstüne çok gidiyorlar. Adamın kapasitesi belli. Survivor'da zaten olmaması lazım. Böyle kabul edin.
Habire "kalırsam neye dönüşeceğimi herkes görecek" diyor.
Neye dönüşecek bu gregor samsa?!
Böceğe mi?!
tam anlamıyla tıraş bir heriftir...

(bkz: kolpa)

(bkz: fason)

(bkz: kofti)
zayıf halkayım diyor , güçsüzüm diyor ama hedeflerim var diyor. samimi adam en azından bi tabak yemek için kalp kıran bir adam değil.

canın saolsun güzel adam. düşene herkes vurur , sen kalkmasını bil , göz yaşını sil...
Bi hafta daha kalabilmek için atmadığı takla kalmayan, Uzun uzun konuşmalarıyla içimi şişiren yarışmacı.Umarım bu hafta gider. Ondan sonra da seya leytarımız giderse hiç fena olmaz.