bugün

Dünyanın en güzeli kanalı. Keşke tüm kanallar böyle olsa...
Can ve niloya nın hastasıyım. Bi de tsubasayı geç saatte koyuyorlar.
Tsubasa keyfi var şu an, final maçı birazdan başlayacak kaçırmayın olum.
Sözlük errgenlerinin favori kanalı.
Şu an oglumla birlikte tsubasa'yi izlediğim kanal. Çocukken izlerdik, şimdi oglumla birlikte izliyoruz. Hayat ne garip.
kuzenimin 6-7 çizgifilm arasından favori kanallarındandır.
(bkz: uzun kuyruk)
Geceler tsubasa yayınlayarak beni ekran başına bağlayan çizgi film kanalı.
Herkesin hayatında en az bir kere yeğeni sayesinde izlediği, bir süre sonra işkenceye dönen çizgi film kanalı.
(Bkz: niloya)
günün 10 saati marsupilami var.
Gülen cemaatine ait çocuk kanalı.
Bığhtım yeminlen.
Yeğen zoruyla izlenen kanal.
(bkz: niloya)
17-25 aralık zamanında yumurcaklığı bırakıp ibne yayınlar yapan kanal.
Digitürk üyesi olmama rağmen hala izleyebildiğim,samanyolu medya grubuna ait kanal.
digitürk'ten çıkarılmıştır.artık paralel paralel ninni mi söylüyordu ne bok yiyiyorlardı bilmem.
cartoon network, disney channel vs dururken bunu izlemek çocukça bir aptallıktır. kapatılması mesele yapmak incir çekirdeğine zerre fardası olmaz.
An itibari ile ile en sevdigim cizgi film mi desem ne desem bilemedim ama en sevdiklerimden biri vardır.

Zabu mabuu.

Not:ben bu zabunun gercek bir hayvan olmadıgını ögrenince 1 ay kendime gelememistim sanırım.
Zall ın ortak olduğu kanaldır.
aslında türban tv dir.

http://www.uludagsozluk.com/r/yumurcak-tv-74734/
bu sözde çocuk kanalı yüzünden oğlum, bodrum katında bomba imalatı yapıyor. iyi olmuş kapanması. ocağıma incir ağacı diktiler.
Neyinize battı da bu kanalı kapattınız ulan? Niloya vardı ben bile izliyordum.
Caliou
marsupilami
tsubasa
hepsi boynu bükük kaldı..
Cemaatcilerin çocuklarının izlediği kanal.
Çocukları aptallaştırır.
kapatilmasi sozluk bebelerini uzmustur. uhuhuhu ben su cizgi filmi izliyoooddumm!!! 7 yasindaki cocuklarla mi yaziyoruz belli degil.
bir disney channel değildir.