bugün

sözlüğün kalitesini düşürdüklerinden gitsinler efendim sadece yobazlar değil faşistler,bölücüler'de gitsinler.
yobazlık nedir dememe sebep olacak başlık türüdür... kendi bakış açıma göre yobazlık sadece din açısından at gözlüğü takmak değil her yönden düşüncelere kapalı olmaktır. yani kendisiyle farklı düşüncede olanları anlamayı denemek yerine onlara kapıyı göstermektir. o yüzden denilecek tek bir cümle var : (bkz: önden siz buyrun)

edit: eksileyen zat-ı muhteremlere de selamlar ederim efenim. (bkz: koşun lan komik var)
Birçok yazarı çaylak yapmıştır, moderetörler destek vermiştir ama bazıları israrla anlamak istemez, farklı düşüncelere karşı bir kampanya değildi bu yalnızca insanların inandığı değerlere alçakça yorumlar yazan yazarların entryleri silinsin ve çaylak olsundur. Örneğin ; allaha karşı hakaret yazan gitsin, madımak için iyiki öldüler diyenler gitsin , ülke bölünsün diyenler gitsin, kalsın diyorsanız tamam ama bazılarıda gitsin diyor.
tehlikenin(!) farkında olan yazarların boş çığırmasıdır. sana göre yobaz olan bana göre muhafazakardır mesela. hani burası demokratik bir platformdu, sen isteyince millet giderse nerede kaldı demokrasi, demokartlık. ayrıca ya sev ya terket diyenlere faşist diye tükürük saçarak saldırırsınız ama bu devranışınız faşistlik değil mi?
kendi bildiklerini doğru olarak görüp, başka fikirlere açık olmayan, bırakın açık olmayı o fikirlerin sahiplerini dışlayan yobazlar! evet gitsinler.
(bkz: sürün bu orus şark hizmeti yapsınlar)* *
(bkz: bak giderim ama)
eksik bir önermedir üzerine bir kürtçükçü yazarları da kapsaması gerekmektedir.
o gitsin bu kalsın,şu konuşsun bu ağzını bile açmasın.yapmayın yahu. yobaz da olsun, cahil de olsun aptal da olsun.olsun ki hem kendimizi, hem çevremizi,toplumumuzu,farkındalıklarımızı bilelim.
kampanyadan 10 yil sonra, wall street de bir zengin adamin bürosunda;
zengin adamimiz koltugunda geriye dönmüs new york sokaklarini izlemektedir (nüyorkhdaydi demi o ortam, bilemedim simdi);

-tik tik
+giiir
-ben senarist, beni cagirmissiniz efenim.
+hani bir zamanlar hain bir kampanya ile sözlükten attirdigin fakir ama gururlu bir yobaz vardi, bildin mi onu haci?
Yanlış olan düşüncedir.Herkes kalmalıdır kampanyası. Yobazsa bizim yobazımız, aydınsada bizim aydınımızdır kampanyası.
kesinlikle olması gerekendir.