bugün

Canlımsı.
50 bin lira maaş aldığına inanamadığım kişi. kesin bilgi mi? doğruysa bu adamın yalakalıktan başka ne vasfı var ki bu kadar para alıyor?
Az önce kanal değiştirirken denk gelen aşırı yalakadır. daha üç beş yıl önce vatanı sattılar diyr çemkiren adamın şimdi çıkıp tam bağımsız türkiye terraneleri okuması da ayrı bir ironi.
ulkedeki yağ stoklarini azaltan sahis .
satılmış insanın tanımıdır kendisi. vücut bulmuş halidir. bir zamanların akp ve dolayısıyla erdoğan ile şürekasını teşbihte hata olmaz itin götüne sokardı yazdığı köşesinde. hatta mustafa mutlu ve kendisi o dönemde gazetenin satış rakamlarını arttırırdı.

ne teklif edildi, ne ara sattı karakterini bilemiyorum. ama 180 derece dönüp, götün yönüne gidecek kadar onursuz olabilmek için sanırım kendisi kadar karaktersiz olmak lazım.

allah kimseye bu denli dönekliği yaşatmasın.
(#24704223)

bugün yine demokrasi sandıktan ibaret değildir lafını kendince eleştirmiş adam. neymiş elit bir kesim, diğer insanları aşağılıyormuş "benim oyumla bununki bir mi" diye. ulan bunu söyleyen adam da çalıştığı yerdeki çaycısına, temizlikçisine iğrenerek bakmıyorsa ben de bir şey bilmiyorum. da neyse, biz müfteri olmayalım şimdi.

ama kendisi de gayet iyi biliyor ki "dağdaki çobanla benim oyum bir mi?" mantığıyla "demokrasi sandıktan ibaret değildir" mantığı bir değil. yok eğer öyleyse, eğer gerçekten ismi gibi yiğitse bunu şu insanlara da söylesin:

http://www.aksam.com.tr/s...j-alinmistir/haber-212133

http://www.aktifhaber.com...ndik-degildir-954157h.htm
kendisinden gına getiren akp'li feyk. *
Her büyüyen türkiye dediğinde göbeğini daha büyük halde görüyorum.
Göbeğine, türkiye adını vermiş olabilir.
gezi parkı eylemlerinde yılın en iyi oyunculuğunu sergileyerek başbakana danışman olmayı başarmış artist. "helal olsun götürdü paraları" denebilir.
yeni donem de ekonomi bakani olmayi takmistir kafasına, belli. ama ali babacan in tirnagi olamaz kendisi.
görsel
siyasetçi memoli.

gerçi yaptığı siyaset mi orası da meçhul.

ekonomi bakanı olursa vay mehmet şimşek'in haline.
vah halkbank'ın haline.
vah vah halimize.
ama borsa için döviz kurlarının değişmesine de artmasına da sebep olur.

düşünsene bu jöle sürdükçe kilo aldıkça dolar yükseliyor.
böbrek.avi olur.
zafer sarhoşu olmuş attıkça atıyor!

--- alıntı ----
Avrupa Birliği ile ilişkiler yeniden gözden geçirilmeli ve gerekirse AB ile yollar ayrılmalı.
--- alıntı ----
http://sozcu.com.tr/2014/...ut-costu-bir-kere-575205/

"keşke olsa ab'ye alınmadan gümrük birliği'ni askıya alıyoruz" diyecek cesaret olsa!
"ab'ye üye olmayacağız stratejik ortaklı yapacağız. bununla birlikte rusya, çin, hindistan ile ilişkileri geliştireceğiz" diyebilecek bi irade olsa

affedersiniz ama sizde o g.... var mı?
Yeni ekonomi bakanı at fav'a bekle.
yeni kabinede ekonomiden sorumlu devlet bakanı felan olacak diye söylentiler dolaşan başbakan danışmanı.

eğer ali babacan yerine bu adamı koyarlarsa kabineye birileri kendi ayağına sağlam sıkmaya başlamış demektir.
ulan zaten hitap ettiği kitlede, 'birisi konuşsun da kuzu kuzu dinleyelim' zihniyeti var.
vaazı çok seviyor yani millet. o yüzden bu taraktan olan insanlarda hep böyle insanlar çıkıyor, işte kadir mısıroğlu gibi filan.
adam öyle bi anlatıyor ki, tamam abi olayı bitirmiş ya, alim yani. her şeyi biliyor. feyiz veriyor, gerçekleri söylüyor, helal olsun etkisi var.
bu kadar lider ve çoban sevdalısı olup kendileri düşünüp sorgulamayan insanlara borusu öter anca...
bi numan kurtulmuş bir de bu adam, geçmişte söyledikleri ne çabuk unutuldu arkadaş.
yandas medyanin tumunde yorumculuk pardon yalakalik yapan insan .
-Bu adam hep ecevit devrini elestiren ama 99 depreminden habersiz olan insan .Eger kendi donemlerinde bu olay olsaydi partinin adi bile kalmazdi .
şuan akp iktidarı kaybetse yerine bdp gelse kalaşnikofu alıp dağa çıkacak gibi duran bir tip. mhp gelirse de direk ülkücü bıyığı bırakır. atarlı atarlı konuşur bu arakadaş, tıpkı bi zamanlar tayyibe salladığı gibi.
akp'li olsaydım, en ufak sempatim olsaydı ; lan ben bu adamla aynı partiyi sevemem! derdim.

en azından ben derdim yani...
rasim ozan kutahyaliyla hangimiz daha yalaka yarismasina katilan ve kazananin bakan olacagi yarisma .
doğruyu konuşan yalancı dır.
haftayi üç veya dört gece farkli kanallarda yaptığı ve hepsinde ayni şeyi anlattığı programla kapaticak gibi. yarin ne olur bilinmez.
geçen gün trtnin kanallarından birinde programını izlediğim şahıs, başbakanın başdanışmanı. programın ismi de derin analiz. tarihe not düşülsün diye buyrun bu da resmi : http://imgim.com/585inciq8058243.png

yahu başbakanın başdanışmanı, trt gibi aldığın tvden bile vergi payı alan bir kanalda, program yapıyor. hem de nasıl bir program. karşısına da almış bir tane papağan, yiğit konuşuyor, o tekrarlıyor. zaten yiğit dediğin adam da başbakanın laflarını tekrar eden bir adam. izlediğim programda vesayet aşağı vesayet yukarı konuştu durdu. dış mihraklardan bahsetti falan. bunu söyleyen adam da sorbonne'da yüksek lisans yapmış anasını satayım. ne laka diyeceksiniz, biliyorum bir alaka olmadığını. ama yarın bir gün maazallah yolları ters düşerse habervaktim gibi haber! kanallarında aleyhinde delil olarak kullanılır bu. söylemiş olayım dedim.

ve daha hala millet trtde başbakanın tvde bulunma süresinin lafını yapıyor. kardeşim, adamlar başdanışmana masal anlattırıyorlar, yakında vekilliği bitince arınçı da ramazan sohbetlerine, dini sohbetlere falan çıkarırlar diye korkuyorum, sizin bahsettiğiniz şeye bak.

umuyorum ki 20-30 yıl sonra çoluğumuz çocuğumuz işbu entriyi okuduğunda, ya da böyle bir vakanın hasıl olmuş bulunduğunu öğrendiklerinde halimize acı acı gülerler ve "buna demokrasi mi diyorlarmış gerçekten?" diye sorarlar yaşıtlarımıza. yok eğer onlar da " ne var ki bunda, şu anda da zaten üç aşağı beş yukarı öyle durum." diyeceklerse biz bu ülkenin kepenklerini indirip gidelim!
Bir ara iktidara olur olmaz laflar eden ama savunduğu adamların tabiri ile " çark eden" şu anda başbakanın(ayrıca cumhurbaşkanı) baş danışmanı adam. Kendisi büyük bir dönektir ve jöleli olarak da bilinir.