bugün

din kültürü ve ahlak bilgisi'nin hayvani derecede zor olduğu sınav. türkçe ve matematik oldukça kolaydı. fen zor değildi ancak çeldirici çok vardı. ( işbu değerlendirme ortalama 120-130 net yapan sayısalcı olan kendim baz alınarak yapılmıştır.)
Ben mi sınava girdim sınav mı bana girdi emin olmaya çalıştığım sınavdır.

Fuck the system.
ikinci kez girdiğim sınavdır. Seneye hangi tarihte araştırmam gerek.
Kolay veya zor olmasının nasıl bir farkı olduğunu anlayamadığım sınav. Kolaysa herkese kolay, zorsa herkese zor. Futbol mu lan bu, "biz teknik takımız, bozuk zeminde pas yapamadık" diyesin.
sınav boyunca içimden uğurlama söyledim. umarım bu bir işaret değildir. umarım bu kente yalnızlık çöktüğünde ben burada olmam. mezuna kalasım hiç yok.
geçen sene bugün ağlama krizine girmeme sınav olan sınav ...
zor anlar, zor isler
türkçesi ve matematigi gayet kek olmasına karşın sosyal de-özellikle dinde-"allah" dedirtmiştir.
görsel
Sınava gireceğim yere giderken otobüs duraklarında kamu spotu olarak çişinizi fazla tutmayın böbreklere zararlı afişi, Sınavda türkçedeki uzun süre oturmanın zararları konulu paragraf Ve sınavın 160 dakika oluşu. Biraz trajikomik olmamış mı?
"Bu ne sikim bi din sorusuydu allahlesslar" dedirtmiştir.
Sorulardan birisi:

"insan sağlığı için oturduktan sonraki her bir saatte beş dakikalık yürüme sağlık açısından çok önemlidir"

Gibi bir bilgiyi 160 dakika boyunca oturulan bir sınavdan öğrenmek....

(bkz: Yazarları dumur eden anlar)
kardeşimin girdiği sınavdır, unutulmamalıdır ki belirleyici olan lys, lütfen işi sıkı tutun arkadaşlar. hiçbirşey bitmedi, önemli olan 2. sınav.

edit: 2. yarı demişim ya la.
ÖSYM, 13 Mart 2016 tarihinde gerçekleştirilecek Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) ile ilgili beklenen karara imza attı. Tüm sorular açıklanacak.

http://ozancorumlu.com/os...-ilgili-cok-onemli-karar/
iptal edilmiş lan.

(bkz: ygs 2016 nın iptal edilmesi)
Keşke hazırlanıp girseydim dediğim sınav. Stres olmadığından çogzel geçti. Yüz puan alırım heralde.
ygs 2015'e göre oldukça kolay olan sınavdır.
Ygs - 2016: 1 saatten fazla oturmak vücuda zarar
Vücuda zarar vermek: günah
Ygs: haram
Ben böyle kolay olacağını tahmin etmemiştim sözlük. Keşke eşek olmayıp daha çok çalışsaydım çok daha iyi yapardım. Fen resmen çerezdi, matematik kolaydı ama türkçede bir soruda 4 şık arasında kaldığım doğrudur. (bkz: teknoloji) (bkz: çöp)
Girişinde sorun yaşamamak için sabahın köründe nüfus müdürlüğünde kimlik fotoğrafı değiştirdiğim sınavdır. Çocuğun birinin velisi olmadığı için kimliği değiştirmediler. Telefonu yokmuş yanında benden aradı falan. inşallah prosedür saçmalığı ıçin sınavı yanmamıştır.
günlerce çalışarak yapamazsın aylarca çalışacaksın sınavıdır.
Kolay olması tüm adayları olumsuz yönde etkileyecektir .
geçen sene bizi harcamışlar onu fark ettim.Bu kolaydı ya.
Sınavdan önceki yarım saatte aksırıp, tıksırmayan kız sınav boyu burnunu çekip, öksürdü. "Ağzın çıksın" dememek için zor tuttum kendimi. Amacına ulaştın, dağıttın dikkatimi, bravo. Süre de yetmedi, soruların çoğu boş kaldı.
Aşureden soguttun öseyeme.
girmediğim için pişman olduğum sınavdır. geçen seneye göre kolay olduğu söyleniyor. inşallah sonuçlar herkesin gönlüne göre gelir.