bugün

Türkçe sorularında genelde annenin doğum tarihini verip amca oğlunun sakal uzunluğunu sormuş cevaplarda da ajdar'ın memleketini işaretlememizi istemiş. Bu kadar dolandırmasaydı güzel olurdu.
Az önce çıktım sınavdan ve şaka gibiydi. gerçekten seçim önü sınav kolay olur teorisinin bir kanıtıydı.

Edit : Verilen termometre de sıcaklık kaç derecedir sorusu ne amaçla soruldu hala anlamadım.
Bi tek bana mı zor geldi bu sınav? Maximum 75 net gelir.
https://pbs.twimg.com/media/CAIhbGEUYAAg5pu.jpg
Sosyal bölümününün kek oldugu sınav. Türkçesi çok kafa sikti. Matematigi anlamadım.
kötü geçenlerin üzülmemesi gereken sınav burada da belirttiğim gibi. (#27018288)
Hayırlısıyla iyi geçti .
hakkinda bu kadar entry girildigini gorunce uludagsozlugun ne derece ergen yuvasina dondugunu bir kez daha anlamis olduk, bizim zamanimizda öss vardi amk hey gidi günler.
sinavim iyi gecti, sorular boyle kazikti su soru boyle kakaydi diyen bebeleri sirayla donuzlayin, bu firsati bi daha bulamayiz, fisleme icin altin firsat.
Lys 'ye göre hiçbirşey olan sınav.
Sinavdan cikarcikmaz telefonlarina sarilip sozluge giren ve entry yazan manyaklarin girdigi bir sinavdir.

Ben yazarim ben erken ciktim, uyudum da!
Basit sınavdı. Hata yapan heyecandan yapar ancak.
Kolay sınavdı ayıqs gençler.
Kolaydi niye böyle oldu dediğim sınav.
anneannesi daha fazla dua edenin, daha etkili türbeye ve evliyaya adak adayanların, okunmuş şeker yiyenlerin daha başarılı olacakları sınavdır. şaka bir yana, böyle şeylerle bir sınavda başarılı olacağına inanan insanlarla aynı ülke vatandaşı olmak valla süper ve inanılmaz bir şey...
Türkçe sorulariyla öldürmüş sinavdir. Uni de okuyup Oylesine girmeme ragmen o turkceden sonra anlamsiz bi strese girdim. Paragraflara baktıkça yüzümde nurella ifadesi olustu.
Ayrıca kurt cobain in sozunu degistirerek ; hic kimse bakir degil osym hepimizi sikti.
not : koskoca devlet kurumusunuz kaliteli seker alin amk.
lan zor muydu kolay mıydı bir kara verin diyeceğim sınav.

hoş kolay olsa herkese kolay zor olsa herkese zor da.

bi karar verin kardeşim matematik için biraz zordu dedi. ama kimya fizik biyoloji kolaymış. türkçe hakkında bir bilgisi yok.

bu konuda beni bilgilendirecek liseli kardeşelrimi mesaj kutuma bekliyorum.

fazla sıkıntı yapmayın önünüzde bir sınav daha var.
görsel
türkçe sorularını yazan adamların türkçeyi bilmediği sınav.
her cümle devrik. anlattığı bir şey yok ya da var da ne dediği belli değil. Cümlelerin başı var kıçı yok anasını satayım.
lisede edebiyat sınavında benzer cümleleri kursam hoca bir sene dalga geçer benimle adamlar gelip ygsye koyuyor.
Açıklanmıştir.
Kol gibi olan sinavdi masallah.
Türkçe yüzünden matematiğe vakit bırakamama neden olan sınav. Yanarım ki rahat yapacağım soruları cevaplayamadigima yanarım.
ikinci defa giren biri olarak gecen senekine gore zordu ve çok daha vakit kaybettiren sorular hem turkcede hem matematikte cok fazlaydi.
tubitakın anasını sikeyim dediğim sınavdır. ulan öyle türkçe soruları mı sorulur dedirtmiştir. allah hazırlayanların tek tek belasını versindir.
(bkz: Tübitak ın da ösym nin de amına koyayım)